INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA! Baby G sfidon kryeministrin Rama, por bën GAFËN që do t’ju shkrijë së qeshuri! [VIDEO]

HAHA! Baby G sfidon kryeministrin Rama, por bën GAFËN që do t’ju shkrijë së qeshuri! [VIDEO]

Publikuar më: 09:36 15-05-2019

Baby G është një ndër reperet për të cilat flitet shumë në mediat rozë, jo vetëm për muzikën e saj por edhe për deklaratat e bujshme në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo po bashkëjeton me partnerin e saj në Tiranë dhe lidhjen e ka bërë publike. Megjithatë protestat në kryeqytet siç duket e kanë lodhur këngëtaren e cila me anë të një videoje në Instagram ka sfiduar kryeministrin Rama.

"Mendoj se do të bëhem presidentja e parë femër e Shqipërisë. Edi Rama ke konkurrencë sepse unë jam lodhur nga këto protesta", shkruan Baby G.

Mirëpo këngëtarja ka bërë një gafë të vogël dhe ka harruar se Edi Rama nuk është presidenti, por kryeministri i Shqipërisë dhe ky detaj nuk u ka shpëtuar fansave.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003119945526123
    array(1) { ["section"]=> string(92) "haha-baby-g-sfidon-kryeministrin-rama-por-ben-gafen-qe-do-t-ju-shkrije-se-qeshuri-foto-93819" }