INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA! Luana del “bllof”, kapet “mat” me të dashurin e saj Krenarin në shtëpi, harron që ai...[FOTO]

HAHA! Luana del “bllof”, kapet “mat” me të dashurin e saj Krenarin në shtëpi, harron që ai...[FOTO]

Publikuar më: 22:40 09-05-2018

Me siguri se keni vërë re! Më e kujdesshme herën tjetër Luana! 

Krenar Çoçaj është mashkulli që ka bërë për vete moderatoren e njohur Luana Vjollca, por ata nuk janë prononcuar asnjëherë nëpër media lidhur me këtë fakt. Mirëpo kjo dihet tashmë, pavarësisht se Luana dëshiron që disa gjëra të ngelen private. Edhe nëse Luana e dëshiron diçka të tillë, janë disa detaje që “e tradhtojnë”.

Mbrëmjen e sotme moderatorja seksi i ka çmendur fansat duke publikuar një foto ku shfaqet shumë seksi e veshur me një fustan me ngjyra, teksa zbret shkallët e një shtëpie.

Jo të gjithë e kanë vënë re, por prapa Luanës ndodhet një mashkull, fytyra e të cilit nuk ka arritur të dalë në foto. Të gjithë po dyshojnë se këngëtarja ndodhet me Krenarin dhe kjo mund të jetë shtëpia e tij.

collagef.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082969665527344
    array(1) { ["section"]=> string(94) "haha-luana-del-bllof-kapet-mat-me-te-dashurin-e-saj-krenarin-ne-shtepi-harron-qe-ai-foto-57867" }