INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Harrojeni Luanën dhe Marinën pasi në të vërtet këto janë femrat më të bukura shqiptare [FOTO]

Harrojeni Luanën dhe Marinën pasi në të vërtet këto janë femrat më të bukura shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 17:14 14-04-2018

Në skenë po shfaqen gjithnjë e më shumë femra, të cilat janë të bukura, kanë stil, bëjnë karrierë, dhe po ashtu fitojnë famë në një kohë shumë të shkurtër.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe në Shqipëri. Vajza të reja, shumë të bukura , me operacione apo pa, kanë arritur të bëhen shumë të njohura dhe të pëlqyera për publikun në një kohë rekord.

Pavarësisht se koncepti i bukurisë sot 'selikonizuar' ende ka femra të cilat janë të bukura se të tilla kanë lindur.

Intv ju sjell një listë me femrat më të bukura shqiptare.

 

 

Almeda Abazi

c.PNG

 

Xhemi Shehu

Xhemi_Shehu.jpg

 

Orinda Huta

orinda.PNG

 

Adrola Dushi

 

Adrola_Dushi.jpg

Xhesika Berberi

 

Xhesika_Berberi.png

Dua Lipa

 

Dua_Lipa.jpg

Megi Luka

 

Megi_Luka.jpg

Ilda Kroni

ilda_kroni.PNG


Beatrix Ramosaj

sfdsaf.PNG


Ema Kadriu

Ema_Kadriu.jpg


Foinika Kay

Foinika_Kay.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075290203094482
    array(1) { ["section"]=> string(97) "harrojeni-luanen-dhe-marinen-pasi-ne-te-vertet-keto-jane-femrat-me-te-bukura-shqiptare-foto-55238" }