INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Harrojeni Rinën, Taynan dhe Baby G! Genta e Big Brother sapo u bëri ''DISS-in'' më të lezetshëm [FOTO]

Harrojeni Rinën, Taynan dhe Baby G! Genta e Big Brother sapo u bëri ''DISS-in'' më të lezetshëm [FOTO]

Publikuar më: 22:27 12-07-2018

Rina Balaj dhe Tayna janë dy nga reperet më të reja në tregun shqiptar muzikor të rrymës rap. Me diss-e të forta që fansat dyshojnë se ia hedhin njëra-tjetrës duke ndezur kështu një luftë virtuale, ato janë kthyer në “çështjen më të nxehtë” të momentit.

Rina thotë në këngën e saj më të re: U bënë shumë reperka po këto e dinë kush është mami”.

Ndërkohë që Tayna ia kthen:

E si t’mnijn mu, as ty mo nuk t’knohet, kush është mami?”.

Një tjetër repere e famshme e dalë nga OnRecords është edhe Baby G, të cilës nuk i kanë pëlqyer aspak rreshtat e Rinës.

Ajo e quan veten “Mami” i rapit, ashtu si edhe dy koleget e saj dhe i ka bërë një diss në një foto të fundit të postuar nga një koncert.

Baby G shkroi disa ditë më parë:

Klikimet e rreme të bëjnë të lumtur? Por unë kam turmën gjithmonë. Ku je ti, Mami?”

Mirëpo në këtë “luftë” është futur edhe Genta e Big Brother e cila e ka quajtur veten: Mami i reperkave” në dialektin korçar.

mampasr.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027658939361572
    array(1) { ["section"]=> string(100) "harrojeni-rinen-taynan-dhe-baby-g-genta-e-big-brother-sapo-u-beri-diss-in-me-te-lezetshem-foto-64856" }