INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Hidhet shorti i Ligës së Kombeve, Shqipëria njeh Kundërshtarët që do ketë [FOTO]

Hidhet shorti i Ligës së Kombeve, Shqipëria njeh Kundërshtarët që do ketë [FOTO]

Publikuar më: 12:01 05-01-2018

Mësohet se cilët mund të jenë kundërshtarët e mundshëm më të cilët kombëtarja shqiptarë do përballet në ligën e Kombeve.

Së shpejti pritet të hidhet shorti për ndarjen e Ligës C të ligës së Kombeve dhe Shqipëria është në të njëjtën vazo me Greqinë, Serbinë dhe Norvegjinë.

sporttt.PNG

Article Logic
Execution time: 0.00403499603271
array(1) { ["section"]=> string(83) "hidhet-shorti-i-liges-se-kombeve-shqiperia-njeh-kundershtaret-qe-do-kete-foto-46711" }