INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Horoskopi ditor, gjendja financiare qenka pozitive për këto shenja…

Horoskopi ditor, gjendja financiare qenka pozitive për këto shenja…

Publikuar më: 12:00 13-01-2018

Horoskopi 13 Janar 2018.

Dashi- Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht duhet të kompensoni kohën e humbur! Në planin financiar bëni mirë të reflektoni para se të bëni investime të reja.

Demi– Një harmoni e rinovuar me partnerin/en do t’ju ndihmojë të përballoni disa angazhime të papritura ose të rënda me të cilat mund të përballeni. Përfitoni nga ato dhe mos hiqni dorë nga pengesa e parë.

Binjakët- Disa probleme me partnerin/en mund të ndryshojnë ditën, por mos u shqetësoni, me një komunikim të mirë do të jeni në gjendje të zgjidhni gjithçka. Nëse keni projekte të reja në mendje për punën, eksploroni terrenin para se të nisni ato në realizimin e tyre. Jini të kujdesshëm.

Gaforrja- Angazhimet për të realizuar ato për të cilat jeni zotuar ju ka bërë të lini pas dore lidhjen tuaj. Merrni përsëri kontrollin e jetës suaj private dhe nuk do të zhgënjeheni. Nëse arritjet në punë nuk po arrijnë ende aty ku duhet, kjo do të thotë se do t’ju duhet ende kohë!

 Luani- Një majë melankolie do të errësojë disponimin tuaj. Kini kujdes që të mos i përcillni vuajtjet tuaja edhe partnerit/es, pasi mund t’ju drejtojë disa pyetje që nuk do të jeni në gjendje t’i përgjigjeni. Në punë mundësi të reja ju presin, tregoni se jeni gjithashtu të denjë për detyra të rëndësishme.

Virgjëresha- Disa kujtime të së kaluarës mund t’ju dëmtojnë ende, bëni mirë të shmangni përjetimet e së kaluarës dhe kushtojini vëmendje gjërave më të shtrenjta që keni. Në punë bëni mirë të jeni më bashkëpunues me kolegët tuaj.

Peshorja- Ju po jetoni një kohë shumë të lumtur në dashuri. Nëse keni qenë në një marrëdhënie për një kohë të gjatë, do të forconi lidhjen, nëse nuk keni shumë që po e përjetoni këtë ndjenjë, marrëveshja do të nënkuptojë një lidhje të qëndrueshme! Në punë ju duhet më shumë përqendrim.

Akrepi- Yjet ju premtojnë një ditë të lumtur, por edhe nëse ka kontraste ju do të dini se si të rivendosni harmoninë. Erosi i bën gjërat më të lehta. Jupiteri dhe Marsi janë në anën tuaj në sferën profesionale. Disa prej jush pritet të marrin një përgjigje të shumëpritur.

Shigjetari- Harmonia ka mbretëruar për një kohë të gjatë në marrëdhënien tuaj dhe gjatë kësaj dite do të jeni të vetëdijshëm se kjo është e ardhmja që dëshironi. Në punë, mos shtyni çështjet e pazgjidhura, vetëm në këtë mënyrë do të jeni në gjendje të arrini qëllimet e rëndësishme.

Bricjapi– Vazhdoni të jeni të trazuar në mendimet tuaja dhe nuk mund të prisni që të dilni nga rutina juaj. Dyshimet në lidhje me jetën tuaj të dashurisë mund të bëhet të padurueshme për partnerin/en. Kreativiteti dhe euforia do t’ju udhëheqin për të sjellë ide të shkëlqyera që do të pranohen dhe vlerësohen në punë.

Ujori– Keqkuptimet e vogla mund të shqetësojnë marrëdhënien në çift, transmeton tvklan. Për fat të mirë dashuria është më e fortë se çdo keqkuptim dhe sot ju do të keni provën! Përveç punës dhe angazhimeve, kujdesuni edhe për marrëdhëniet me kolegët dhe do të shihni lindjen e bashkëpunimeve të papritura!

Peshqit- Nëse jeni çift do të keni shumë për të bërë për të planifikuar të ardhmen tuaj. Ata që synojnë të krijojnë diçka konstruktive duhet të angazhohen seriozisht! Kontakte dhe perspektiva të reja do të hapen për ju në aspektin profesional. Mërkuri mbron çdo iniciativë tuaj.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033659934997559
    array(1) { ["section"]=> string(71) "horoskopi-ditor-gjendja-financiare-qenka-pozitive-per-keto-shenja-47405" }