INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Horoskopi ditor/

Horoskopi ditor/ "Javë e re fillim i ri"! Çfarë pritet të ndodhë sot me shenjën tuaj...

Publikuar më: 08:16 11-02-2019

DASHI

Sot do të keni disa probleme të vogla me punën. Megjithëse do të jeni të përqendruar në projektet tuaja, gjërat nuk do të shkojnë shumë mirë. Mbase duhet të punoni nesër me të.

DEMI                                                              

Sot jeni optimist për të realizuar gjërat që doni më shumë. Komunikimi me kolegët tuaj në aspektin profesional është mjaft i mirë. Organizoni një takim romantik me personin që doni.

BINJAKET

Sot doni të punoni me një projekt krijues. Ju do të jeni pjesë e një aktiviteti social, ku do të takoni persona të rëndësishëm. Merrni ato informacione që ju interesojnë më shumë.

GAFORRJA

Sot është ditë pozitive për aspektin afektiv. Ju do të takoni një mikun tuaj, ose një të dashur që keni pasur më parë. Ky person dëshiron disa ide, pasi ka besim te ju.

LUANI

Sot do të paguheni për gjithçka që keni bërë në profesionin tuaj. Ju do të keni një punë më të mirë, ose më shumë të ardhura. Ky është një ndryshim, që ju favorizon në çdo aspekt.

VIRGJERESHA

Sot doni të takoni miqtë tuaj dhe të dilni me ta. Ju nuk doni të merreni me punë që kanë të bëjnë me aspektin profesional. Organizoni një mbrëmje të bukur me partnerin tuaj.

PESHORJA

Sot do të kuptoni çdo bisedë që do të bëni me të tjerët. Prandaj, ju do të jepni idetë më të mira, që do të ndikojnë pozitivisht te ata. Më pas, dilni për t’u argëtuar me shoqërinë.

AKREPI

Sot do të merrni pjesë në një aktivitet social. Ju do të merrni informacione të ndryshme nga bisedat që do të bëni me disa persona. Argëtohuni në këtë ditë pozitive për ju.

SHIGJETARI

Sot do të mendoni se keni punuar kot gjithë këtë periudhë. Por, kjo është thjesht në mendimet tuaja. Ju do të shikoni se do të vlerësoheni siç duhet, për çdo gjë që keni realizuar.

BRICJAPI

Sot do të jeni me humor, dhe të qeshur gjatë gjithë ditës, duke i bërë të tjerët të ndihen si ju. Çdo gjë do ta realizoni duke pasur sukses. Në mbrëmje do të qëndroni me partnerin.

UJORI

Sot do të kuptoni mendimet dhe ndjenjat e të tjerëve, sidomos të miqve tuaj. Ju do të qëndroni me ta gjatë ditës, dhe do të argëtoheni. Në mbrëmje, do të shëtsni me partnerin tuaj.

PESHQIT

Sot do të argëtoheni me shoqërinë tuaj. Ju do të takoni një person që do t’ju duket interesant për të qenë partneri juaj. Gjithashtu, ju duhet të bëni biseda të këndshme me të.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079669952392578
    array(1) { ["section"]=> string(86) "horoskopi-ditor-jave-e-re-fillim-i-ri-cfare-pritet-te-ndodhe-sot-me-shenjen-tuaj-86655" }