INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I bëri dedikimin më romantik që kemi parë, por ky veprim tjetër i Justin për Hailey do ju bëjë ta pëlqeni më shumë [FOTO]

I bëri dedikimin më romantik që kemi parë, por ky veprim tjetër i Justin për Hailey do ju bëjë ta pëlqeni më shumë [FOTO]

Publikuar më: 20:06 10-07-2018

Deri dje gjithçka qarkulloi në formën e një thashethemi, por më pas erdhi konfirmimi më i sigurt! Justin Bieber dhe partnerja e tij Hailey Baldwin janë fejuar zyrtarisht. Dyshja e famshme janë tashmë çifti më i ri cool që i shtohet botës së showbiz-it.

Por, nuk do të ishim kaq të sigurt, nëse këtë fakt nuk do e vërtetonte vet Justin. Ai ka preferuar që fjalët e zemrës t'i rreshtojë në një dedikim që i ka mahnitur të gjithë. Siç duket, martesa mes të dyve nuk është larg në horizont, përkundrazi ndoshta shumë shpejt do të kemi një dasmë tjetër VIP.

Siç duket Justin e ka marrë shumë seriozisht pasi nuk i ka propozuar thjesht Haileyt, por i paska kërkuar dorën babait të saj, ashtu siç e do tradita. Të paktën kështu shprehet TMZ të cilët shkruajnë se ata janë takuar disa javë më parë dhe i kanë bërë gjërat zyrtare.

 

abb.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008652925491333
    array(1) { ["section"]=> string(124) "i-beri-dedikimin-me-romantik-qe-kemi-pare-por-ky-veprim-tjeter-i-justin-per-hailey-do-ju-beje-ta-pelqeni-me-shume-foto-64571" }