INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I dinit historitë e dashurisë së Luana Vjollcës? Nga Adrian Gaxha te Krenar Çoçaj, zbulojini tani! [FOTO]

I dinit historitë e dashurisë së Luana Vjollcës? Nga Adrian Gaxha te Krenar Çoçaj, zbulojini tani! [FOTO]

Publikuar më: 17:38 30-04-2018

Luana nuk ka qenë e lidhur vetëm me Adrianin dhe Krenarin, mësoni romancat e tjera!

Luana është një nga femrat më të komentuara të ekranit dhe njëkohësisht shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku në Instagram numëron mbi 1 milion ndjekës. Ajo i mban gjithmonë të përditësuar fansat me foto e video të ndryshme si nga jeta personale edhe ajo profesionale. Ajo është përfolur shumë për romancat e saj dhe nëse ju kujtohet, vite më parë ka qenë në një lidhje dashurie me këngëtarin Adrian Gaxha.

Lidhja e tyre nuk ka zgjatur shumë, mirëpo prapa tyre kanë mbetur shumë momente të veçanta të dokumentuara në fotografi.

dri.jpg

 

Më pas Luana u përfol se ishte e lidhur me menaxherin e një qëndre biznesi. Fjala ishte për Kreshnik Kasnecin, të cilin e ka pasur të dashur dhe Samanta, sipas albeu.com. 

dedede.jpg

Por tashmë duket se një dashuri e re ka lindur për Luanën. Ajo është e lidhur me bisnezmenin Krenar Çoçajn, i cili së fundmi është dënuar me burg për shkak të një sherri të ndodhur para disa vitesh.

sdade.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025620460510254
    array(1) { ["section"]=> string(95) "i-dinit-historite-e-dashurise-se-luana-vjollces-nga-adrian-gaxha-te-krenarr-cocaj-zbuloji-56813" }