INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

"I ke dhëmbët si qen"/ Fansja e ofendon, Arbana Osmani bën reagimin më të mirë të mundshëm: Më vjen... [FOTO]

Publikuar më: 15:22 15-04-2019

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ndan me ndjekësit e saj momente nga jeta profesionale dhe private. Së fundmi moderatorja ka bërë publike një bisedë me një ndjekëse që e fyen për dhëmbët në ‘Instagram’.

‘Kur qesh dhe ti me këto dhëmbë si qen!’, i shkruan një femër duke e fyer. Por moderatorja nuk ja ka kursyer përgjigjen duke e publikuar mesazhin dhe foton e profilit të ndjekëses e duke ja bërë të qartë se do vazhdojë të buzëqeshë.

'Unë kurrë nuk do të ndal së buzëqeshuri. Më vjen keq', shkruan Arbana.

 

osmne.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0095629692077637
    array(1) { ["section"]=> string(105) "i-ke-dhembet-si-qen-fansja-e-ofendon-arbana-osmani-ben-reagimin-me-te-mire-te-mundshem-me-vjen-foto-91484" }