INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I mori jetën 20-vjeçares në një krim të rëndë pasioni, 32-vjeçari zbulon interesin e përbashkët për asfiksim erotik [FOTO]

I mori jetën 20-vjeçares në një krim të rëndë pasioni, 32-vjeçari zbulon interesin e përbashkët për asfiksim erotik [FOTO]

Publikuar më: 17:59 13-03-2018

Një ngjarje aspak e zakonshme ka ndodhur së fundmi me një stacion autobusi në Britani. Pas një nate të “çmendur” duke pirë dhe duke u argëtuar, seksi me një të huaj ishte gjëja e fundit që do të bënte në jetë një 20-vjeçare britanike.

20-vjeçarja Chloe Miazek, u takua rastësisht me një të panjohur 32-vjeçar, emri i të cilit është Mark Bruce, në një stacion autobusi në orët e para të mëngjesit.

157229194-markbruceuniversalnewsandsport-NEWS_trans_NvBQzQNjv4BqpnI8Rj06GSL2LQ_GblAqJlNolwCWAhKArKDkaGlY_D4.jpg

I panjohuri e kishte përshëndetur dhe me pas e kishte ftuat të kalonin nga shtëpia e tij, vetëm dy orë pasi ata ishin takuar, 20 vjeçarja dhe Mark Bruc, kishin filluar të kryenin marrëdhënie seksuale e cila rezultoi fatale për vajzën.

32-vjeçari tha se e mbyti pasi kishin zbuluar interesin e përbashkët për asfiksimin erotik.

aHR0cHM6Ly93d3cudGhlc3VuLmNvLnVrL3dwLWNvbnRlbnQvdXBsb2Fkcy8yMDE3LzExL2NobG9lLW1pYXplay1mYWNlYm9vay0xLWUxNTA5OTY4NjI2MTIxLmpwZw.jpg

Ai kishte pirë me miqtë gjithë natën në qytet para se të takonte bukuroshen, të cilës i mori jetën në një krim të rëndë pasioni.

Ai deklaroi në gjykatë se kishin pirë shumë dhe se ajo vdiq disa sekonda pasi e kapi për fyti ndërkohë që kryenin marrëdhënie seksuale në banesën e tij në qendër të qytetit.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081231594085693
    array(1) { ["section"]=> string(125) "i-mori-jeten-20-vjecares-ne-nje-krim-te-rende-pasioni-32-vjecari-zbulon-interesin-e-perbashket-per-asfiksim-erotik-foto-52768" }