INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I mungoi muzikës për një kohë të gjatë, këngëtarja shqiptare rikthehet! Zbulohet titulli i këngës [FOTO]

I mungoi muzikës për një kohë të gjatë, këngëtarja shqiptare rikthehet! Zbulohet titulli i këngës [FOTO]

Publikuar më: 11:46 16-04-2018

Ndoshta e shtyrë nga problemet personale, këngëtarja shqiptare kishte kohë që u distancua nga muzika.

Por ka ardhur momenti të rikthehet me një projekt të ri muzikor. Po flasim për Jonida Maliqin e cila këtë herë do të vijë shumë ndryshe. Zbulohet se kënga do të mbajë titullin ‘N’errësirë’ dhe do të jetë e zhanrit RnB. Tekstin e saj ia ka besuar Olti Currit. Madje ka premtuar edhe një surprizë në klip.

xdgdyrt.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068380832672119
    array(1) { ["section"]=> string(106) "i-mungoi-muzikes-per-nje-kohe-te-gjate-kengetarja-shqiptare-rikthehet-zbulohet-titulli-i-kenges-foto-55371" }