INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
I numëroi operacionet plastike, Rashel Kolaneci i kthehet kështu gazetarit [FOTO]

I numëroi operacionet plastike, Rashel Kolaneci i kthehet kështu gazetarit [FOTO]

Publikuar më: 11:36 14-11-2017

Daljet e saj në ekran apo thjesht nëpër foto, shoqëroheshin me komente të tipit: ka bërë buzët, ka bërë të pasmet, nuk është natyrale.

Rashel Kolaneci mund të themi se për një kohë të gjatë ishte personazhi më i komentuar për këtë pjesë dhe si duket vazhdon të jetë ende. Këtë e mësuam nga një postim që ajo vetë kishte bërë në Instastorie, me një shkrim të një gazetari i cili ndër të tjera i rendiste Rashelit ndërhyrjet estetike që ka bërë. “Edhe një sy për mendjen që paska ky gazetari’, shkruan ajo duke mohuar edhe njëherë të ketë bërë ndonjë ndërhyrje. 

23618890_10212534941361835_1940305029_n.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010690689086914
    array(1) { ["section"]=> string(84) "i-numeroi-operacionet-plastike-rashel-kolaneci-i-kthehet-keshtu-gazetarit-foto-41884" }