INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I thotë Kiarës 'e pabesë', por Butrinti u tregua i pabesë me ne! Ja DETAJI në klipin e fundit që na zhgënjeu pak të gjithëve [VIDEO]

I thotë Kiarës 'e pabesë', por Butrinti u tregua i pabesë me ne! Ja DETAJI në klipin e fundit që na zhgënjeu pak të gjithëve [VIDEO]

Publikuar më: 14:31 07-06-2019

Më në fund u publikua dhe hiti i kësaj vere nga Butrint Imeri, kënga "Hajt hajt", të cilën e prisnim prej ditësh. 

Dhe sigurisht kurioziteti ishte shumë i madh për shkak dhe të paraqitjes së moderatores Kiara Tito në të.

E teksa prisnim që Kiarën t'a shihnim kudo nëpër klip krahë Butrintit, nuk ndodhi aspak kështu.

Moderatorja shfaqet vetëm në minutën 1:50 dhe me skena të pakta.

Pasi Butrinti këndoi dy-tri vargje “Ti mace e zezë shumë e pabesë”, skena u rikthye te femrat seksi që kërcenin rreth e rrotull këngëtarit.

Me gjithë bujën që u përhap për paraqijen e Kiarës në klip, mund të themi se do të donim të kishim parë dyshen së bashku akoma dhe më shumë se kaq.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093159675598145
    array(1) { ["section"]=> string(132) "i-thote-kiares-e-pabese-por-butrinti-u-tregua-i-pabese-me-ne-ja-detaji-ne-klipin-e-fundit-qe-na-zhgenjeu-pak-te-gjitheve-video-95711" }