Mumja Club

Monday, 20 February 2017 16:38
Muzika është ajo që na mban gjallë shpirtin, dhe të paktë janë ata artistë që vërtetë dinë të na ushqejnë…

Kinema Millennium

Monday, 20 February 2017 16:27
Nga më të ndryshmit janë filmat që po shfaqen aktualisht në Kinema Millennium. Filma si; The Lego Batman Movie, një…

Arena Club

Monday, 20 February 2017 16:05
Të premtet live në Arena Club duket se do të vazhdojnë të kenë për kumbar edhe këtë javë artistin e…

Tulla - Culture Center

Monday, 20 February 2017 15:49
Eventet në Qendrën Kulturore Tulla janë gjithmonë për t'u pasur në konsideratë. Sidomos kur bëhet fjalë për të shijuar live…

Teatri Metropol

Thursday, 16 February 2017 11:53
Nëse këtë fundjavë kishit ndërmend të kënaqnit sytë, atëherë me siguri do t'ju pëlqejë shfaqja "Lulet e Dimrit". Një pjesë…

Kinema Cineplexx

Thursday, 16 February 2017 11:41
Rikthehet frika në Cineplexx pasi ka filluar të shfaqet në ekranin e madh filmi "Rings". Historia e mallkimit më të…

Mumja Club

Monday, 13 February 2017 16:24
Nga një super fundjavë, tek tjetra. Argëtimi nuk ndalon në Mumja Club, përkundrazi këtë herë do të vijë akoma më…

Arena Club

Monday, 13 February 2017 15:57
Nuk e themi kot që Shqipëria dhe Kosova janë një. Tre janë artistët nga Prishtina që kanë marrë përsipër të…

ZoneClub

Monday, 13 February 2017 15:45
Skishte si t'i mungonte Axhendës tonë, eventi i paparë që do të ndodhë këtë të enjte në ZoneClub. Ambjent perfekt…

Tirana Loves

Monday, 13 February 2017 14:59
Këtë Shën Valentin festojmë ndryshe. Harrojini mbrëmjet e mërzitshme pasi këtë 14 shkurt Tirana do të pushtohet nga 30 artistë…

Mumja Club

Friday, 10 February 2017 11:51
Nëse ka diçka që mezi e presim, ajo është fundjava. Dhe sigurisht një fundjavë pa muzikë të mirë dhe njerëz…

Kinema Cineplexx

Friday, 10 February 2017 11:30
Ka mbërritur më në fund në ekranin e madh të Cineplexx, filmi "Fifty Shades Darker". Një nga dramat erotike më…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll