Folie Terrace

Monday, 10 October 2016 17:03
Mjaft e veçantë do të jetë kjo fundjavë në Folie Terrace. E themi këtë pasi kjo e premte rikthen në…

Kinema Millennium

Monday, 10 October 2016 16:53
Nëse ende nuk keni pasur mundësi ta shihni, po shfaqet në Kinema Millennium filmi aksion “Deepwater Horizon”. Film ky i…

Lollipop Club

Thursday, 06 October 2016 16:05
Nëse menduat se hapja e madhe javën e kaluar ishte maksimumi i Lollipop, prisni të shihni këtë fundjavë. Një e…

Teatri Eksperimental

Thursday, 06 October 2016 15:56
Këtë fundjavë i urojmë mirë se ardhjen sezonit artistik të Teatrit Eksperimental "Kujtim Spahivogli", me një super shfaqje siç është…

Kinema Cineplexx

Thursday, 06 October 2016 15:49
Cfarë fundjave kjo në Cineplexx! Përpos shumë filmave të tjerë, ka mbërritur në sallat e kësaj kinemaje filmi "The Girl…

Folie Terrace

Monday, 03 October 2016 16:49
Përgatituni për një javë frikshmërisht të bukur, pasi e tille do të jetë kjo javë e parë e Tetorit në…

Tirana Marathon

Monday, 03 October 2016 16:42
Rikthehet këtë fundjavë Maratona e Tiranës. Një traditë e qyteteve të mëdha europiane, që prej pak vitesh është bërë edhe…

Një Pjatë Me Dashuri

Monday, 03 October 2016 16:27
Shpeshherë gënjejmë veten se i kemi ndihmuar njerëzit në nevojë përmes një statusi apo pelqimi në Facebook. Por në fakt…

Kinema Millennium

Monday, 03 October 2016 16:18
Diell apo shi, ngrohtë apo ftohtë, për Kinema Millennium nuk ka rëndësi. Asgjë nuk i ndalon filmat e ri në…

Folie Terrace

Thursday, 29 September 2016 14:47
Ndonëse verën e kemi lënë tashmë pas, argëtimi në Folie Terrace vazhdon. Përpos kësaj të premteje bombë me Ledrin live…

Teatri i Operas dhe Baletit

Thursday, 29 September 2016 14:44
Me hyrjen e muajit tetor, starton vrullshëm edhe sezoni artistik pranë Teatrit të Operas dhe Baletit. Duke filluar nga kjo…

Lollipop Club

Thursday, 29 September 2016 14:39
Na kishte munguar përgjatë verës, por ja ku u rikthye sërish. E kemi fjalën për Lollipop Club, shtëpinë e dytë…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll