TEDx Tirana

Thursday, 26 May 2016 16:47
Pasditja e kesaj te shtune nuk do t'ju ike kot. Pse do thoni ju? Sepse ne sallen e konferencave te…

Lollipop Club

Thursday, 26 May 2016 16:42
Perpos mbremjes latine me te ftuar Mike Diamondz kete te premte, Lollipop sjell mbremjen e kesaj te shtune nje nate…

Folie Terrace

Friday, 20 May 2016 16:51
Pas dyshes nga Athina Young dhe Tay, dhe asaj nga Shqipëria Mickey dhe Boocky, këtë të shtunë ai që do…

Kinema Cineplexx

Friday, 20 May 2016 16:45
Vjen këtë fundjavë në Cineplexx, premiera e filmit "Neighbours 2: Sorority Rising". Një film komedi i cili do të na…

Arena Club

Friday, 20 May 2016 16:42
Jo 1, por 2 janë eventet që Arena Club sjell për ju këtë fundjavë. Dy super netë që do të…

Teatri Eksperimental

Friday, 20 May 2016 16:38
Jo vetëm të qeshura këtë fundjavë në Teatrin Eksperimental "Kujtim Spahivogli". Përpos shfaqjes "Parajsa e Skifterave", një tjetër e cila…

Lollipop Club

Friday, 20 May 2016 16:35
Shumëllojshmëri eventesh ofron Tirana dhe padiskutim dy prej tyre jane ato në Lollipop. Kjo e premte mirëpret në skenën e…

Rooftop 16

Monday, 16 May 2016 16:08
Urojmë t'i kemi lënë pas ditët me shi, dhe kjo fundjavë të na gjejë me diell. E themi këtë pasi…

Folie Terrace

Monday, 16 May 2016 16:02
Javë e re, evente të reja për t'u marrë në konsideratë, dhe sigurisht ato në Folie Terrace janë pjesë e…

Teatri Eksperimental

Monday, 16 May 2016 15:50
Një alternativë tjetër argëtimi, perfekte për mbrëmjet tuaja këtë javë është padyshim shfaqja "Parajsa e Skifterave" pranë Teatrit Eksperimental. Një…

Kinema Millennium

Monday, 16 May 2016 15:44
Nëse e humbët premierën e saj fundjavën e kalur mos u shqetësoni, filmi shqiptar "Pit Stop Mafia" do të vazhdojë…

Folie Terrace

Friday, 13 May 2016 16:08
Historitë e verës në Folie Terrace tashmë kanë nisur. Një tjetër episod i bukur i cili ju pret këtë të…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll