Mumja Club

Monday, 09 January 2017 16:53
Temperaturat në Tiranë sa vijnë e ulen, por kjo nuk na ka penguar dhe nuk do të na pengojë ndonjëherë…

Lollipop Club

Monday, 09 January 2017 16:51
Sikundër java na ikën duke u marrë me streset e punës, kemi nevojë për evente interesante ku mund të çlirojmë…

Kinema Cineplexx

Monday, 09 January 2017 16:30
Java nuk ka kuptim pa ndjekur një film në kinema. Nëse ende nuk keni pasur rastin ta shihni, ka filluar…

Arena Club

Monday, 09 January 2017 16:25
Tradita e netëve live duket se do të vazhdojë edhe këtë vit pranë Arena Club. Përgatituni të kërcëni e këndoni…

Lollipop Club

Friday, 06 January 2017 12:55
2016-ta na la pas shumë momente të bukura, por akoma më të bukura do të jenë ato që do të…

Kinema Millennium

Friday, 06 January 2017 12:27
Nuk mund ta nisnim më bukur dhe ëmbël 2017-tën, veçse me komedinë romantike "La La Land". Romanca e përsosur mes…

Teatri Eksperimental

Friday, 06 January 2017 12:22
Fundjavat në Tiranë nuk na perkasin vetëm ne të rriturve, por edhe të vegjëlve të cilët mesa duket ende nuk…

Arena Club

Friday, 06 January 2017 12:13
Ndonëse vetëm 25 vjeç, ai ia doli që përgjatë 2016-tës ta rendiste veten përkrah artistëve më të suksesshëm shqiptarë. Për…

Coldplay @Mynih

Tuesday, 03 January 2017 15:39
Nuk ka vit që ata t'i mungojnë skenës europiane, dhe mirë bëjnë. Një koncert që me patjetër duhet të shijoni…

Little Mix @Milano

Tuesday, 03 January 2017 15:31
Ato janë katër dhe përgjatë vitit të kaluar na vërtetuan se janë një ndër grupet më të suksesshme të vajzave…

Shawn Mendes @Amsterdam

Tuesday, 03 January 2017 15:23
Një artist i cili na bëri të dashuroheshim pas zërit të tij përgjatë vitit 2016-të ishte padyshim Shawn Mendes. Autori…

The Weeknd @Stokholm

Tuesday, 03 January 2017 15:08
Mjafton t'ju themi The Weeknd, dhe e dimë që pyetja juaj e vetme do të jetë…Kur dhe ku? Hitbërësi i…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll