Drake @Amsterdam

Tuesday, 03 January 2017 14:45
Viti i ri, aventura të reja. Dhe sigurisht një pjesë e mirë e këtyre të fundit i përkasin koncerteve të…

Kinema Cineplexx

Wednesday, 28 December 2016 16:56
Dhuratë e bukur këte fundvit janë edhe filmat që kanë filluar të shfaqen në sallat e Cineplexx. E them këtë…

Arena Club

Wednesday, 28 December 2016 16:47
Më të mirët rezervon ky fundvit në clubet e Tiranës, dhe këtu nuk mund të mungonte Noizy. I ftuari special…

Telekom Community Lounge

Wednesday, 28 December 2016 16:32
Një opsion interesant dhe komod për të kaluar orët e para të 2017-tës është Telekom Community Lounge. Një ambjent mu…

Lollipop Club

Monday, 26 December 2016 16:27
Përgjatë 2016-tës ajo ka qenë një ndër artistet më të sukseshme të tregut shqiptar, ndaj nuk mund t'i mungonte skenës…

Tulla - Culture Center

Wednesday, 28 December 2016 16:09
Nuk mund t'i mungonte Axhendës tonë të natës së ndërrimit të viteve, zëri dhe performanca live e këngëtarit nga Kosova,…

Teatri Eksperimental

Monday, 26 December 2016 15:57
Nëse e humbët fundjavën e kaluar shfaqjen "Marta" të vendosur në skenën e Teatrit Eksperimental, lajmi i mirë është se…

Folie Terrace

Thursday, 15 December 2016 16:40
Siç duket këtë fundjavë do ta kemi të vështirë të bëjmë zgjedhjet tona, sikundër opsionet janë nga më të mirat.…

Kinema Cineplexx

Thursday, 15 December 2016 16:34
Për të gjithë fansat e filmave aventurë, ka nisur të shfaqet në ekranin e madh të Cineplexx, "Rogue One: A…

Arena Club

Thursday, 15 December 2016 16:05
Ëmbëlsirë e vërtetë. E kemi fjalën për këngëtaren bukuroshe Nora Istrefi, të ftuarën speciale këtë të shtunë në Arena Club.…

Tulla - Culture Center

Thursday, 15 December 2016 16:00
Si kurrë më parë, vjen këtë të shtunë për të performuar live në Qendrën Kulturore Tulla, kantautori nga Kosova Shpat…

Folie Terrace

Monday, 12 December 2016 15:40
Kaos in da house! Pas fundjavës fantastike që lamë pas me DJ-t hollandez Sunnery James dhe Ryan Marciano, Folie Terrace…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll