Kinema Millennium

Monday, 12 December 2016 14:18
Ka nisur të shfaqet në kinema Millennium filmi "Underworld: Blood Wars". Një film aksion me protagoniste kryesore aktoren Kate Backinsale,…

Teatri i Operas dhe Baletit

Tuesday, 13 December 2016 13:21
Festat e fundvitit nuk kanë kuptim pa magjinë e Teatrit të Operas dhe Baletit. Magji si opera "La Traviata" e…

Folie Terrace

Thursday, 08 December 2016 12:49
Çfarë e shtune kjo në Folie Terrace. Përpos dyshes nga Kosova Blunt dhe Real këtë të premte, mbrëmja e kesaj…

Kinema Cineplexx

Thursday, 08 December 2016 12:41
Atmosfera e festave të fundvitit sa vjen e ndihet edhe më shumë. Kjo jo vetëm falë dritave dhe zbukurimeve nëpër…

Arena Club

Thursday, 08 December 2016 12:33
E kemi edhe nje alternativë tjetër për ju. Ajo është Arena Club, vetëm pak minuta në dalje të Tiranës, e…

Lollipop Club

Thursday, 08 December 2016 12:28
Jemi mësuar t'i shijojmë të ndarë, por këtë të shtunë Lollipop ka vendosur t'i bëjë bashkë në mikser Vin Velin…

Kinema Millennium

Monday, 05 December 2016 12:13
Ndonëse dhjetori sapo ka nisur, atmosfera e festave të fundvitit në Kinema Millennium ka mbërritur. Kjo falë filmit komedi "Bad…

Teatri Eksperimental

Thursday, 01 December 2016 16:55
Pasditet në teatër nuk mund t'i mungojnë fundjavës tuaj, jo të paktën kur bëhet fjalë për të ndjekur dhe shijuar…

Kinema Cineplexx

Thursday, 01 December 2016 16:43
Cineplexx rezervon në sallat e saj filmat më të rinj të Hollywoodit. Realizime si "Allied", filmi aq i shumëpritur më…

Folie Terrace

Thursday, 01 December 2016 16:40
Vërtetë këtë javë e filluam pak herët festën, por kjo nuk do të thotë që nuk do të argëtohemi në…

Venue Live Club

Monday, 21 November 2016 13:44
Ndoshta është pak herët për të menduar për Natën e Bardhë, megjithatë nuk është herët për të rezervuar vendin tuaj…

Teatri Eksperimental

Monday, 21 November 2016 13:33
Keni deshirë të shihni diçka të veçantë? Atëherë ikni këtë të martë pranë Teatrit Eksperimental "Kujtim Spahivogli" dhe shijoni një…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll