Kinema Millennium

Monday, 17 October 2016 15:50
E keni parë "The Accountant"? Eshtë fjala për filmin më të ri të regjisorit Gavin O'Connor. Një interpretim fantastik i…

Lollipop Club

Wednesday, 12 October 2016 12:22
Ditëlindje pas ditëlindje. Festa nuk do mungojë këtë fundjavë as në Lollipop Club, i cili të shtunën ja ka dedikuar…

Tulla - Culture Center

Wednesday, 12 October 2016 17:22
Këtë të shtunë nuk mund të mungojmë në ditëlindjen e Qendrës Tulla. Një ambient alternativ i cili për plot 2…

Kinema Cineplexx

Monday, 10 October 2016 17:18
Fundjava është e bukur kur shoqërohet me të qeshura dhe Cineplexx sigurohet që ato të mos mungojnë. Kjo falë "Masterminds",…

@Telekom Community Store

Monday, 10 October 2016 17:12
Party-t vazhdojnë, dhe ndër më të bukurat në Tiranë janë padyshim ato të Electronic Beats. Duke nisur nga kjo e shtunë…

Folie Terrace

Monday, 10 October 2016 17:03
Mjaft e veçantë do të jetë kjo fundjavë në Folie Terrace. E themi këtë pasi kjo e premte rikthen në…

Kinema Millennium

Monday, 10 October 2016 16:53
Nëse ende nuk keni pasur mundësi ta shihni, po shfaqet në Kinema Millennium filmi aksion “Deepwater Horizon”. Film ky i…

Lollipop Club

Thursday, 06 October 2016 16:05
Nëse menduat se hapja e madhe javën e kaluar ishte maksimumi i Lollipop, prisni të shihni këtë fundjavë. Një e…

Teatri Eksperimental

Thursday, 06 October 2016 15:56
Këtë fundjavë i urojmë mirë se ardhjen sezonit artistik të Teatrit Eksperimental "Kujtim Spahivogli", me një super shfaqje siç është…

Kinema Cineplexx

Thursday, 06 October 2016 15:49
Cfarë fundjave kjo në Cineplexx! Përpos shumë filmave të tjerë, ka mbërritur në sallat e kësaj kinemaje filmi "The Girl…

Folie Terrace

Monday, 03 October 2016 16:49
Përgatituni për një javë frikshmërisht të bukur, pasi e tille do të jetë kjo javë e parë e Tetorit në…

Tirana Marathon

Monday, 03 October 2016 16:42
Rikthehet këtë fundjavë Maratona e Tiranës. Një traditë e qyteteve të mëdha europiane, që prej pak vitesh është bërë edhe…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll