Tulla - Culture Center

Wednesday, 28 December 2016 16:09
Nuk mund t'i mungonte Axhendës tonë të natës së ndërrimit të viteve, zëri dhe performanca live e këngëtarit nga Kosova,…

Teatri Eksperimental

Monday, 26 December 2016 15:57
Nëse e humbët fundjavën e kaluar shfaqjen "Marta" të vendosur në skenën e Teatrit Eksperimental, lajmi i mirë është se…

Folie Terrace

Thursday, 15 December 2016 16:40
Siç duket këtë fundjavë do ta kemi të vështirë të bëjmë zgjedhjet tona, sikundër opsionet janë nga më të mirat.…

Kinema Cineplexx

Thursday, 15 December 2016 16:34
Për të gjithë fansat e filmave aventurë, ka nisur të shfaqet në ekranin e madh të Cineplexx, "Rogue One: A…

Arena Club

Thursday, 15 December 2016 16:05
Ëmbëlsirë e vërtetë. E kemi fjalën për këngëtaren bukuroshe Nora Istrefi, të ftuarën speciale këtë të shtunë në Arena Club.…

Tulla - Culture Center

Thursday, 15 December 2016 16:00
Si kurrë më parë, vjen këtë të shtunë për të performuar live në Qendrën Kulturore Tulla, kantautori nga Kosova Shpat…

Folie Terrace

Monday, 12 December 2016 15:40
Kaos in da house! Pas fundjavës fantastike që lamë pas me DJ-t hollandez Sunnery James dhe Ryan Marciano, Folie Terrace…

Kinema Millennium

Monday, 12 December 2016 14:18
Ka nisur të shfaqet në kinema Millennium filmi "Underworld: Blood Wars". Një film aksion me protagoniste kryesore aktoren Kate Backinsale,…

Teatri i Operas dhe Baletit

Tuesday, 13 December 2016 13:21
Festat e fundvitit nuk kanë kuptim pa magjinë e Teatrit të Operas dhe Baletit. Magji si opera "La Traviata" e…

Folie Terrace

Thursday, 08 December 2016 12:49
Çfarë e shtune kjo në Folie Terrace. Përpos dyshes nga Kosova Blunt dhe Real këtë të premte, mbrëmja e kesaj…

Kinema Cineplexx

Thursday, 08 December 2016 12:41
Atmosfera e festave të fundvitit sa vjen e ndihet edhe më shumë. Kjo jo vetëm falë dritave dhe zbukurimeve nëpër…

Arena Club

Thursday, 08 December 2016 12:33
E kemi edhe nje alternativë tjetër për ju. Ajo është Arena Club, vetëm pak minuta në dalje të Tiranës, e…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll