Lollipop Club

Thursday, 08 December 2016 12:28
Jemi mësuar t'i shijojmë të ndarë, por këtë të shtunë Lollipop ka vendosur t'i bëjë bashkë në mikser Vin Velin…

Kinema Millennium

Monday, 05 December 2016 12:13
Ndonëse dhjetori sapo ka nisur, atmosfera e festave të fundvitit në Kinema Millennium ka mbërritur. Kjo falë filmit komedi "Bad…

Teatri Eksperimental

Thursday, 01 December 2016 16:55
Pasditet në teatër nuk mund t'i mungojnë fundjavës tuaj, jo të paktën kur bëhet fjalë për të ndjekur dhe shijuar…

Kinema Cineplexx

Thursday, 01 December 2016 16:43
Cineplexx rezervon në sallat e saj filmat më të rinj të Hollywoodit. Realizime si "Allied", filmi aq i shumëpritur më…

Folie Terrace

Thursday, 01 December 2016 16:40
Vërtetë këtë javë e filluam pak herët festën, por kjo nuk do të thotë që nuk do të argëtohemi në…

Venue Live Club

Monday, 21 November 2016 13:44
Ndoshta është pak herët për të menduar për Natën e Bardhë, megjithatë nuk është herët për të rezervuar vendin tuaj…

Teatri Eksperimental

Monday, 21 November 2016 13:33
Keni deshirë të shihni diçka të veçantë? Atëherë ikni këtë të martë pranë Teatrit Eksperimental "Kujtim Spahivogli" dhe shijoni një…

Kinema Millennium

Monday, 21 November 2016 12:37
Nuk e dimë sa prej jush e kanë parë, por për ata që ende nuk kanë pasur mundesi, vazhdon të…

Folie Terrace

Monday, 21 November 2016 12:30
Ndonëse ende nuk e kemi marrë veten nga fundjava që lamë pas, këtë javë nuk do t'ju duhet të prisni…

Lollipop Club

Thursday, 17 November 2016 17:03
Të rralla por fantastike, janë performancat e artistes bukuroshe Samanta Karavello në clubet e Tiranes, ndaj kjo e shtunë në…

Teatri Eksperimental

Thursday, 17 November 2016 17:00
"1 dhe 1 bëjnë 3"! e çuditshme por ja që kështu titullohet komedia e rradhës ne Teatrin Eksperimental "Kujtim Spahivogli".…

Kinema Cineplexx

Thursday, 17 November 2016 16:53
Pas shumë ngacmimeve online, ka mbërritur më në fund në Cineplexx filmi "Fantastic Beast And Where To Find Them". Aventurat…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll