Zgjedhje 2017

  "Rai Arte" reportazh për Ramën: Dhuntitë artistike të kryeministrit shqiptar në Bienalen e Venecias [VIDEO]

  Friday, 23 June 2017 12:24
  Në rubrikën e artit në faqen e tij në internet, televizioni shtetëror italian RAI, i ka kushtuar vëmendje kryeministrit shqiptar…

  Mbyllja e fushatës, këto janë rrugët që bllokohen në Tiranë nga ora 17:00 [FOTO]

  Friday, 23 June 2017 12:13
  Është dita e fundit e fushatës elektorale së Paryosë Demokratike ndaj policia e Tiranës bën me dije se duke filluar…

  Për maturantë që s’kanë mundur të plotësojnë formualin A1Z vjen zgjidhja…[VIDEO]

  Friday, 23 June 2017 10:42
  Për ata maturatë që s’kanë mundur dot ta plotësojnë në muajin mars formularin A1Z ka një zgjidhje. Agjencia e provimeve…

  Reagimi i fortë i Lefter Kokës, për shpërthimin në zyrën e LSI në Durrës[VIDEO]

  Friday, 23 June 2017 10:12
  Teksa kanë mbetur dhe dy ditë për tu hapur procesi i votimit trazirat janë shtuar. Pas shpërthimit në zyrën e…

  Tritol makinës së oficerit të policisë

  Friday, 23 June 2017 09:31
  Tritol në Durrës dhe në Tiranë. Ndërsa në Durrës i ëhstë vënë lëndë eksplozivi zyrës elektorale të Lëvizjes Socialiste për…

  Arrestohen mashtruesit e kredive

  Friday, 23 June 2017 09:25
  Mashtrues si në filma. Policia e Tiranës ka arrestuar 7 persona dhe shpalli në kërkim një tjetër për falsifikim dokumentesh…

  Tritol zyrës së LSI në Durrës [VIDEO]

  Friday, 23 June 2017 09:24
  Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë orëve të para të ditës në zyrën elektorale të Lëvizjes Socialiste për Integrim.Sipas…

  Gjermania nis përgjimin e mesazheve në 'WhatsApp' dhe 'Skype'

  Friday, 23 June 2017 08:58
  Gjermania miratoi sot një ligj mbi sigurinë që është kritikuar fuqishëm që i mundëson autoriteteve të përgjojnë përmbajtjen e mesazheve…

  Rama e thotë qartë: Nuk do ketë koalicion me LSI-në, me partitë e tjera…

  Thursday, 22 June 2017 23:16
  Kryeministri Edi Rama mohoi kategorikisht një aleancë me LSI-në pas zgjedhjeve të 25 qershorit, por nuk e ka thënë këtë…

  Basha: Unë i gjeta fondet për investimet e Veliaj

  Thursday, 22 June 2017 22:56
  Lideri i opozitës Lulzim Basha, i ftuar në ‘Top Story’, tha se ai është i vetmi politikan që ka një…

  Me kë do bëjë koalicion LIBRA pas zgjedhjeve? Ja si përgjigjet Blushi

  Thursday, 22 June 2017 22:35
  Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi, ka bërë një deklaratë të fortë në studion e News 24, kundër kryeministrit Edi Rama.…

  Pas akuzave të ashpra të Tahirit, përgjigjet Meta: Të merrem me Sajen është humbje kohe

  Thursday, 22 June 2017 22:18
  Presidenti i zgjedhur, Ilir Meta, i është përgjigjur me të njëjtën gjuhë ish-ministrit Saimir Tahiri, i cili ditën e sotme…
  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll