Tiranë, digjet makina e aktorit të njohur [FOTO]

Tuesday, 24 January 2017 23:51
Një automjet  është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur te zona e njohur si "tregu elektrik"…

Përgatituni! OSHEE: Këto janë zonat e kryeqytetit që nuk do kenë energji nesër

Tuesday, 24 January 2017 21:00
Për shkak të disa investimeve që po kryhen në rrjetin elektrik të Tiranës, për përmirësimin e cilësisë së furnizimit me…

2228 bursa për nxënësit, Veliaj: Tirana është qyteti i mundësive për të rinjtë [FOTO]

Tuesday, 24 January 2017 19:49
Bashkia e Tiranës shpërndau sot bursat për 2.228 nxënësit më të mirë e të gjitha shkollave 9-vjeçare dhe gjimnazet e…

“Të luash me fatin…”. Ashensorët dhe problemet me mirëmbajtjen [Video]

Tuesday, 24 January 2017 19:15
Duke lujatur me fatin hyjne e dalin ne shtepite e tyre, banoret e një pallati në zonën e Unazës së…

Rreziku nga zjarri / Në një vit qindra raste zjarresh në vend [VIDEO]

Tuesday, 24 January 2017 19:06
Vitin që kaloi janë shenuar me qindra raste zjarresh ne Shqipëri. Nga keto zjarre ka patur 7 viktima. 35 %…

Dialogu Kosovë-Serbi. Mustafa: Takimi në Bruksel nisë fazën e fundit të dialogut [Video]

Tuesday, 24 January 2017 18:35
Kryeministri Isa Mustafa ka bërë të ditur se takimi i sotëm në Bruksel, midis Kosovës dhe Serbisë, nisë fazën e…

Testi i veçantë i nuhatjes. Zbulon hershëm sëmundjet e trurit [Video]

Tuesday, 24 January 2017 18:27
Një test për njerëzit që humbasin sensin e tyre të nuhatjes në fazat e hershme të sëmundjes Alzaimer mund të…

Rreziku nga ushqimet. Prodhuesit po përdorin kimikate që shkaktojnë kancer [Video]

Tuesday, 24 January 2017 18:20
Alarmi për shëndetin ngrihet sërish pak pas paralajmërimit të bërë për rreziqet që vijnë nga ngrënia e bukës së thekur,…

Presidenti Nishani pret drejtuesit e Lëvizjes “Vetëvendosje”

Tuesday, 24 January 2017 18:10
Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bujar Nishani priti sot dhe zhvilloi një takim vëllazëror me drejtuesit e Lëvizjes “Vetëvendosja”;…

Letra prekëse e motrës për vëllain që humbi jetën nga një sëmundje e pashërueshme, do t’u bëjë të lotoni

Tuesday, 24 January 2017 17:58
Letra prekëse e motrës drejtuar vëllait që humbi jetën, një vit më parë nga një sëmundje e pashërueshme.  Kjo letër…

Piloti Guido Guidi lë Shqipërinë, pagoi garanci

Tuesday, 24 January 2017 16:16
Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi masën e ndalimit garanci pasurore prej 10 mijë euro ndaj pilotit Guidi, derisa hetimet…

Kreut të KQZ, Denar Bibës të djathtët i kërkojnë dorëheqjen [VIDEO]

Tuesday, 24 January 2017 15:18
Deklaratat e Kryetari të Komisionit të Zgjedhjeve se votimi elektronik nuk mund të bëhet për zgjedhjet e Qershorit, kanë shtyrë…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll