Mësoni se në ç’nivele është epidemia e gripit dhe ç’temperatura do kemi…[VIDEO]

Jan 09, 2017

Epidemia e gripit me sa duket është në zbritje të numrit të të prekurve nga virusi. Pasi nuk janë shfaqur flukse masive në spitale dhe qëndra shëndetësore madje dhe vdekje apo raste të rënda këto dy ditët e fundit. Po lajme aspak të mira vijnë për motin, pasi sinoptikanët pohojnë se vala e të ftohtit ende nuk ka kaluar, ai do përmirësohet ditën e mërkurë dhe më pas në fundjavë do rikthehet dëbora kryesisht në veri të vendit dhe temperaturat do shkojnë sërisht me vlera negative.

Për më tepër mësoni përmes kronikës së In News në IN Tv.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll