Zgjedhje 2017

  Shkon në 7 numri i viktimave nga i ftohti

  Jan 11, 2017

  Vazhdonë të rritet numri i viktimave.

  I fundit shtohet në shkoder, ku një 70 vjeçar  mendohet se ka rënë në lumin Buna dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

  Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.

  Që prej uljes së temperaturave dhe acarit që ka mbërthyer vendin janë shënuar të paktën 7 viktima

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll