Zgjedhje 2017

  Pas 30 vitesh zbardhet Fieri, bora mbulon edhe Shkodrën [FOTO]

  Jan 11, 2017

  Pas Tiranës dhe Durrësit, edhe qyteti i Fierit është mbuluar këtë mbrëmje nga dëbora. Prej 30 vitesh në qytetin jugor nuk ka rënë borë me intensitet kaq të lartë. Bora ka zbardhur qytetin, ku pamjet nga vendi janë magjike.


  Gjithashtu edhe qyteti verior i Shkodrës është zbardhur këtë mbrëmje nga bora. Pavarësisht se është e zakonshme për këtë qytet rënia e dëborës, sërish qytetarët nuk kanë nguruar të dalin të bëjnë foto nën petkun e dëborës. 

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll