Print this page

Shpërthen bombola e gazit në qendrën shëndetësore

Jan 12, 2017

Një bombel gazi ka shpërthyer në një qendër shëndëtsore në qytetin e Bilishtit.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 9:00, dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur një infermiere dhe 60  vjeçarja me inicile S.P, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor i mbëerritur në vend ngjarje po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.