Zgjedhje 2017

  Basha iu drejtohet ndërkombëtarëve: Zgjedhje të lira edhe për Europën e Amerikën [FOTO]

  Apr 21, 2017

  Beteja e opozitës është edhe për Evropën dhe Amerikën!

  Kështu është shprehu Lulzim Basha në një postim në Facebook, postim në të cilin ai shprehet i vendosur në në kërkesat për qeveri teknike dhe zgjedhje të lira e të ndershme. Për Bashën, kjo betejë është për vlerat e përbashkëta dhe për sigurinë e përbashkët. Sipas Bashës, Shqipëria ka humbur kontrollin e territorit dhe të kufijve dhe me një qeverisje të kapur nga krimi sjell pasiguri për Europën dhe kthehet në konsumator të partneritetit strategjik me SHBA-të.

  Ja postimi i tij i plotë:

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll