Reagon djali i Kryeministrit, Greg Rama për zgjedhjen e Ilir Metës si President [FOTO]

Apr 29, 2017

Reagon Greg Rama për zgjedhjen e Ilir Metës si President.

Djali Kryeministrit Edi Rama ka reaguar pas zgjedhjes së Ilir Metës President. Djali i kryeminstrit shkruan se ai do të jetë i pëlqyer nga të gjithë. Ai shkruan në fb-në e tij se, "Presidenti i sapozgjedhur Meta do të jetë shumë i pëlqyer nga njerëzit, nga shqiptarët brënda dhe jashtë vendit. Ju si mendoni?"

6805ff54-0594-4188-8a6c-486079665fc6.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll