Basha fliste për mediat para Kryesisë së Kuvendit, Rama e sheh nga pas me ironi [FOTO]

May 17, 2017

Kreu i PD Lulzim Basha, ishte duke dhënë një intervistë për gazetarët, pas shpines se tij ishte kryeministri Edi Rama.

Ky moment është shoqëruar me një buzqeshje nga Basha, ndërsa kryeministri Ram ka pritur vetëm disa sekonda më pas ka vazhduar rrugën e tij për në kryesinë e Kunvendit. Kjo ka shkaktuar dhe të qeshura tek gazetarët.

basha_rama.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll