Monika Kryemadhi: Zgjedhjet, lojë e bukur dhe e barabartë për të gjithë

May 19, 2017

Marrëveshja Rama – Basha do të sjellë dhe përballjen e të gjitha subjekteve politike të vetme në zgjedhjet e përgjithshme të 25 qershorit. Por në reagimin e parë publik mbi këtë marrëveshje, numri dy i Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, në një postim në facebook thotë se tashmë loja është më interesante, pasi të gjithë në fushë janë të barabartë.
Mimika Kryemadhi në facebook:
“Mirëmëngjes miq! ☀️
Sot Shqipëria është më e qetë! ??
Tashmë loja do bëhet më e bukur sepse të gjithë lojtarët janë në fushë. Legjitimiteti i zgjedhjeve do ravijëzojë LSI forcë të parë, e cila iu jep shansin shqiptarëve për më shumë punë, më shumë arsim, më shumë mirëqenie. Motorët janë ndezur! Ne nuk ndalemi më në rrugën tonë për t'iu dhënë shansin të gjithë shqiptarëve e jo vetëm një grushti të vogël.??
#Ditmari do një Shqipëri më të begatë!
#NjëShansPërTëGjithë #NjëShansPërShqipërinë

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll