Marrëveshja mes Ramës dhe Bashës, Berisha kishte parashikuar gjithçka një muaj më parë [VIDEO]

May 19, 2017

Marrëveshja që do të çojë opozitën së bashku me të gjitha partitë shqiptare në zgjedhje u bë publike dje, por dikush e kishte paralajmëruar që më parë.

Bëhet fjalë për ish-kryeministrin e vendit, Sali Berisha i cili kishte folur për diçka të tillë më 26 prill në një intervistë në “Tonight” me Ilva Taren. Lideri historik i të djathtës shqiptare flet për një marrëveshje të re me ndryshme kushtetuese të cilat sipas tij duhet të jenë frymëzuese. Ai e kërkoi diçka të tillë gati një muaj më par dhe tashmë ajo është realitet.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll