Detaje të reja nga skandali i të sëmurëve mendorë, në Shkodër

Thursday, 02 June 2016 11:03
Video makabre e realizuar në Qëndrën e Zhvillimit në Shkodër ku të sëmurët mendorë lidheshin me zinxhira ka nisur të…

Gjykata vendos për Fullanin, jo punë, po vetëm pak para

Thursday, 02 June 2016 10:50
Ish-guvernatorit, Ardian Fullanit ka përfituar shumë pak të holla nga Gjykata Administrative. Kjo e fundit ka rrëzuar kërkesat e tij…

Arrestohet banda e hajdutëve shqiptarë, grabisnin në Greqi

Thursday, 02 June 2016 10:45
3 shtetas Shqiptarë janë vënë në pranga me akuzën e vjedhjeve të banesave. Mësohet se policia e Sarandës në bashkëpunim…

Në ç’pikë janë marrëdhëniet Meta për Ramën, sipas Artur Zhejit…

Thursday, 02 June 2016 10:42
Analisti Artur Zeji ka bërë një analizë të hollësishme në lidhje me nevojën që ka Rama kundrejt aleatit në qeverisje…

Euro2016: Hoteli i Shqipërisë, tre herë më i shtrenjtë se Zvicra, dyfishi i çmimit të Italisë, e njëlloj me Spanjën

Thursday, 02 June 2016 10:31
Franca po pret Kampionatin evropian dhe 24 ekipet që do të zbresin në Francë do të duhet të jenë në…

Hahn: Miratoni reformën, vendosni përpara interesin kombëtar se sa atë personal

Thursday, 02 June 2016 10:25
Johannes Hahn, Komisioneri i Bashkimit Europian për Zgjerimin, është i drejtpërdrejtë në mesazhin e tij drejtuar klasës politike shqiptare. Vendosni…

Franca garanton: Siguri të plotë gjatë zhvillimit të Euro 2016

Thursday, 02 June 2016 10:24
Jo vetëm Franca ka garantuar siguri të plotë për zhvillimin e Kampionatit Europian, por së fundmi edhe autoritetet belge janë…

Kufizime energjie në Tiranë. Ja zonat…

Thursday, 02 June 2016 10:22
Një pjesë e banorëve të Tiranës nuk do të kenë energji elektrike këtë të enjte. Operatori i Shpërndarjes së Energjisë…

Oferta e çmendur e një lokali në Beograd për golat që pëson Shqipëria

Thursday, 02 June 2016 10:07
Kombëtarja serbe nuk do të marrë pjesë në Europianin që starton të premten e ardhshme, por kjo nuk do të…

OBSH: Ja cili është vendi më i ndotur në botë

Thursday, 02 June 2016 09:12
Në raportet e Organizatës Botërore të Shëndetësisë rezulton se Nigeria është vendi më i ndotur në botë. Mbeturinat, smogu dhe…

Vlorë, ekzekutuan pronarin e një anije, arrestohet njëri autor, tjetri në kërkim [FOTO]

Wednesday, 01 June 2016 20:23
Policia e Vlorës ka zbuluar autorët e vrasjes së Hyqmet Nexhipit, pronarit të një anije peshkimi “Drita” në Vlorë. 52-vjeçari…

Seks në shkollë, pushohet drejtoresha dhe mësuesi i shkollës “Emin Duraku”

Wednesday, 01 June 2016 19:24
Drejtoresha e një gjimnazi është pushuar nga puna,  pas dyshimeve se ajo ka bërë seks me një mësues në ambientet…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll