Rama i shtrin dorën LSI-së: Dora jonë do jetë e shtrirë, nëse duan të na ribashkohen...

Thursday, 20 July 2017 21:03
Vazhdojnë dëgjesat publike për kryeministrin Rama, i cili sot ishte i angazhuar me qytetarët e Lezhës.

Vasili sulmon Ramën për mbyetjet në plazhe: Kryeministri i shurdhër ndaj tragjedisë! Turp! [FOTO]

Thursday, 20 July 2017 20:07
Ish kryetari i LSI ka kritikuar ashpër kryeministrin Rama në faqen e tij në Facebook.

Sërish Rama për drejtorinë e ALUIZNI në Berat: S’ka paqe për parazitët dhe grabitqarët në zyrat e shtetit! [VIDEO]

Thursday, 20 July 2017 19:46
Kryeministri Rama ka risjellë në vëmendje ngjarjen e Beratit kur “bëri për ujë të ftohtë” në një dëgjesë publike drejtorin…

Selami sulmon Bashën: Fasadë demokratike, është si Ramiz Alia!

Thursday, 20 July 2017 19:27
Vetëm dy ditë e ndajnë nga zgjedhjet për kreun e Partisë Demokratike dhe Eduard Selami ka lëshuar një akuzë ndaj…

Veliaj ndër kryebashkiakët më inovativë në botë

Thursday, 20 July 2017 16:37
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj u përzgjodh si një nga 40 kryetarët e bashkive më të spikatur në botë për…

Dy ditë larg zgjedhjeve. Basha flet për sfida, Selami për garë të pandershme [VIDEO]

Thursday, 20 July 2017 16:24
Dy ditë përpara mbajtjes së zgjedhjeve në PD, kandidati Lulzim basha, i cili kërkon një mandat të dytë në drejtimin…

Dënimi i dhënë për krijuesin e "Balena blu" revolton rrjetin

Thursday, 20 July 2017 13:48
Krijoi lojën që terrorizoi botën dhe shkaktoi vdekjen e më shumë se 150 fëmijëve dhe adoleshentëve, e tashmë është dënuar.

Helsinki monitorim Vettingut. Publikohet raporti i parë [VIDEO]

Thursday, 20 July 2017 16:24
Procesi i Vetingut është konsideruar si pika kryesore në zbatimin e reformës në drejtësi. E për këtë edhe anëtarët e…

Pasuritë e ministreve. Me kredi e paga vetëm nga puna në ministri [VIDEO]

Thursday, 20 July 2017 16:25
Pasuritë e politikanëve janë bërë shpesh objekt debati. Disa herë për fshehjen e tyre e disa herë për pasurinë e…

Shqipëria po braktiset! Kush janë kategoritë që po largohen…[VIDEO]

Thursday, 20 July 2017 15:29
Mjafton që të jesh larg Shqipërisë e ndjehesh më mirë e më i vlerësuar monetarisht dhe shpirtërisht. Kjo është motoja…

Studentët shqiptarë në botë pas shkollës nuk kthehen më. Arsyet…[VIDEO]

Thursday, 20 July 2017 15:27
Migrimi i trurit është bërë një fenomen që ka prekur vitet e fundit vendin tonë. Shumë intelektualë janë larguar, por…

'BBC' publikon pagat, zbulon 'padashje' pabarazinë e thellë gjinore

Thursday, 20 July 2017 11:47
Në gjigandin britanik BBC burrat paguhen shumë herë më shumë se gratë. Korporata 95-vjeçare tha se Chris Evans, prezantuesi i…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll