Gjendet një trup i pajetë në Sazan

Friday, 24 March 2017 10:35
Peshkatarët kanë pikasur një trup të pajetë në brigjet e Sazanit. Ngjarja është regjistruar mëngjesin e së premtes, ku një…

Arrestohen 4 rinj

Friday, 24 March 2017 09:40
4 të rinj kanë rënë në prangat e policisë pasi kanë tentuar të vjedhin një banesë. Uniformat blu bëjnë të…

Dhunë kundrejt mjekëve

Friday, 24 March 2017 09:24
Dhuna ndaj bluzave të bardha rikthehet në vend. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Një 32-vjeçar ka ushtruar…

Tjetër tragjedi detare: Më shumë se 200 emigrantë dyshohet të jenë mbytur

Friday, 24 March 2017 09:23
Një tjetër tragjedi është regjistruar në ujërat e Mesdheut, pranë brigjeve të Libisë ku më shumë se 200 emigrantë kanë…

Politikani me ndikim të madh në BE i shkruan këtë letër Bashës [FOTO]

Thursday, 23 March 2017 20:32
Kryetari Basha ka marrë një letër në mbështetje te kauzës për zgjedhje të lira dhe të ndershme nga eurodeputeti Louis…

Si stërvitemi për terrorizmin / Skuadrat elitë përgatiten për misione luftarake [VIDEO]

Thursday, 23 March 2017 19:05
Frika nga terrorizmi ka pushtuar mbarë globin. Në listën e “zezë” të ISIS, përveç kryeqëndrave evropiane, edhe shtetet e vogla…

Lame: “Bëjuni presion ndërtuesve për të marrë certifikatën e pronësisë”

Thursday, 23 March 2017 18:24
Kreu i ALUIZNI-it Artan Lame u ka bërë thirrje qytetarëve që kanë apartamentet e pa hipotekuara që tiu bëjnë presion…

Sulmi në Londër, identifikohet autori përgjegjës

Thursday, 23 March 2017 18:16
Mediat angleze, duke iu referuar Scotland Yard, raportojnë se është identifikuar atentatori që kreu sulmin në Parlametin e Londrës. Personi…

Kur mjekësia të bën obez. Personat e shëndoshë, bëhen obezë për t`u operuar [VIDEO]

Thursday, 23 March 2017 17:35
Një raport i hartuar nga ekspertët në Angli ka nxjerrë në dritë faktin se njerëzit e shëndoshë po inkurajohen që…

77 sulme terroriste në Shqipëri. Statistikat e sakta nga Global Terrorizëm për 23 vite [VIDEO]

Thursday, 23 March 2017 17:27
A është goditur ndonjëherë vendi ynë nga sulmet terroriste? Edhe pse nuk ka pasur ndonjëherë sulme klasike nga kamikazë apo…

Gjëegjëza e barsoleta në Kuvend. “Konkurs”, kush bën gjetjen më të bukur [VIDEO]

Thursday, 23 March 2017 16:42
A e dini atë barsoletën me akrepin dhe bretkosën? Po atë tjetrën me macen që kafshon e keni dëgjuar? Nëse…

Kërcënimi nga Çadra e Lirisë. Berisha: Të nxjerrim nga leckat [VIDEO]

Thursday, 23 March 2017 16:36
Sali Berisha:“Po soset durimi i shqiptarëve”.Kështu deklaroi lideri historik i demokratëve Sali Berisha në çadrën e lirisë, në parlamentin paralel…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll