Çfarë ndodhi në përballjen Basha – Selami në Shkodër?

Tuesday, 18 July 2017 16:00
Kreu i komisionit të zgjedhjeve në partinë demokratike i ka vënë në dispozicion të dy kandidatëve listat e anëtarësisë që…

Rama: Vëmendja tek kriminelët dhe jo te bimët kanabis [VIDEO]

Tuesday, 18 July 2017 15:56
Në ditët kur policia po sekuestron me mijëra ton kanabis sativa, në mbledhjen e Task Forcës Kryeministri Rama ka ndryshuar…

Adresari. Dokumentet së shpejti on line [VIDEO]

Tuesday, 18 July 2017 15:52
Adresari është një tjetër projekt i qeverisë që kërkon të krijojë një sistem të saktë adresash për qytetarët dhe bizneset.…

Momentet e fundit për tu regjistruar në Gjendjen Civile, ndryshe gjobiteni [VIDEO]

Tuesday, 18 July 2017 16:15
Të gjithë qytetarët që duhet të transferojnë gjendjen civile kanë edhe 9 ditë kohë, në të kundër ata do të…

Sa kam qesh! Vodafon mbështet argëtimin e ditëve të nxehta…[VIDEO]

Tuesday, 18 July 2017 15:35
Sheshi Skënderbej është kthyer tashmë në zonën e argëtimit të kryeqytetasve me muzikë e spektakël të përnatshëm. Por interesi shtohet…

Rrugët më të rrezikshme për aksidente

Tuesday, 18 July 2017 14:41
Pas aksidenteve të rënda me pasoja në jetë njerëzish ekspertët e sigurisë rrugore kanë analizuar se 95 deri në 97%…

Zgjedhjet ulën numrin e pushuesve, në qershor u anuluan turet

Tuesday, 18 July 2017 14:46
Shumë turesh turistësh kanë anuluar udhëtimet në Shqipëri. Shkak është bërë klima e pasigurisë që krijuan zgjedhjet e parlamentare të…

Përmbytet Stambolli, pamje të jashtëzakonshme nga Turqia [VIDEO]

Tuesday, 18 July 2017 13:09
Pamje të shumta të publikuara në rrjetet sociale dhe raportimet e mediave turke, por edhe botërore, tregojnë se Stambolli është…

Korrupsioni në arsim arrin kulmin. Ja faktet…[VIDEO]

Tuesday, 18 July 2017 15:10
Duhet të kalosh klasën jep para. Kjo është forma më klasike e korrupsionit në arsim. Por së fundmi metodat janë…

Kujdes! Ndërmarrjet do kontrollohen nga spiunët…[VIDEO]

Tuesday, 18 July 2017 14:47
Kujdes dikush do t'ju përgjojë në vendin e punës. Në të gjitha ndërmarrjet publike a private do të vendosen persona…

Procedurat për të përfituar falje të taksave

Tuesday, 18 July 2017 09:19
Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve ka dhënë detaje lidhur me hapat që duhet të ndjekin bizneset për të bërë pagesën…

Krim në Itali, shqiptari ekzekutohet me tre plumba

Tuesday, 18 July 2017 09:17
Një shqiptarë është vrarë mëngjesin e sotëm në qytetin e Ternit Itali. Viktima është një 49-vjeçar i cili është qëlluar…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll