Report'IN/ "Rrjet merimangash" pak metra sipër kokave të qytetarëve [VIDEO/FOTO]

Saturday, 23 September 2017 13:59
Një qytetar i Tiranës ka denocuar ditën e sotme në rubrikën Report’In, vendosjen e parregullt të telave të korentit dhe…

Ish- të përndjekurit politik në protestë për dëmshpërblime

Saturday, 23 September 2017 11:57
Ish të përndjekurit politik kanë hyrë në një grevë urie për ti kërkuar qeverisë dëmshpërblime të plotë. Shpallja e protestës…

Droga nuk ka të ndalur, “Babai e lë në baltë të birin”, shikoni çfarë ndodh në Lushnje [Video]

Saturday, 23 September 2017 10:33
Një sasi e konsiderueshme kanabisi është zbular në një fshatin Pirrë të Lushnjes, personat përgjegjës për këtë janë babë e…

Me të shkelur në portin e Vlorës arrestohet për...

Saturday, 23 September 2017 10:08
Një 28 vjeçar arrestohet me të hyrë në portin e Vlorës, ai është arrestuar nga uniformat blu menjëherë sapo është…

Parashikimi i motit, mundohuni ta shijoni diellin dhe për pak, priten surpriza

Saturday, 23 September 2017 11:10
Ja si pritet të jetë moti sot.

Mirditë: Qëllohet me armë banesa e shefit të qarkullimit

Saturday, 23 September 2017 10:34
Policia na bën me dije se kjo skenë ka ndodhur pak pas mesnatës rreth orës 01:43. Banesa e shefit të…

Vrasja e biznesmenit në Dibër, autori i dyshuar dorëzohet në polici

Friday, 22 September 2017 22:49
Është vetëdorëzuar në komisariatin e Policisë së Dibrës, autori i vrasjes së 42-vjeçarit Alban Kaloshit, i njohur ndryshe si Gëzim…

“Situata e Shkozës s’ia vlen të komentohet”, Basha reagon ashpër ndaj Ramës: 400 familje po hidhen në rrugë

Friday, 22 September 2017 20:49
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar në lidhje me deklaratat e kryeministrit Edi Rama nga New York-u, në…

Fjalimi i Ramës në OKB, reagon Petrit Vasili: Përbuzi shqiptarët nga Amerika

Friday, 22 September 2017 19:43
Pas intervistës së kryeministrit Rama në Ëashington për VOA, nuk ka vonuar edhe reagimi i kreut të grupit parlamentar të…

Kapriçot e motit, shihni si do jenë temperaturat në fundjavë

Friday, 22 September 2017 19:18
Moti ka rezervuar disa surpriza këtë fundjavë. Reshjet e shiut do të shoqërojnë këtë fundjavë pothuajse gjithë territorin e vendit.…

Rama i bën thirrje BE-së nga OKB-ja, ka një mesazh për PD dhe LSI

Friday, 22 September 2017 19:01
Pas fjalimit të tij në sesionin e 72-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, Kryeministri Rama ka dhënë një intervistë…

Qytetari hedh fëmijën rom në kosh të mbeturinave, Policia Bashkiake e Tiranës e shpëton

Friday, 22 September 2017 18:44
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet. Një fëmijë 10-vjeçar nga komuniteti rom, është dhunuar në…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll