Momente live nga protesta e PD-së përball kryeministrisë [VIDEO]

Saturday, 18 February 2017 19:14
Vijon protesta e Partisë Demokratike përball kryeministrisë. PD ka vendosur të protestojnë deri në largimin e qeveriës Rama dhe krijimit…

Zbulohet një tjetër tenxhere me para

Saturday, 18 February 2017 19:11
Zbulohet një tjetër tenxhere presioni me lekët e grabitura në Rinas. Tenxherja është gjetur sot në zonën e Bathores, në…

A do përshkallëzohet protesta? Ristani: Ramën do ta largojmë me forcë

Saturday, 18 February 2017 16:52
Pas mbarimit të fjalimeve, protesta e organizuar nga opozita vazhdon. Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Arben Ristani  së bashku…

Berisha këmbëkryq me turmën e protestuesve, ka një mesazh për Ramën

Saturday, 18 February 2017 15:03
Ish-lideri i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ulur këmbëkryq, pranë kreut të opozitës, Lulzim Basha,e ka e ka shprehur hapur entuziazmin…

Në Bulverad protestuesit montojnë çadrat, Tahiri: Do kujdesemi për ta, ne nuk vrasim

Saturday, 18 February 2017 13:44
Ndërkohë që protestuesit e partisë demokratike po montojnë çadrat në shesh, kryetari i opozitës Lulzim Basha, Sali Berisha, Grida Duma…

Ngjarje tragjike në Pogradec, gjendet çifti i pajetë brenda kasolles

Saturday, 18 February 2017 13:36
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në qytetin e Pogradecit ku një çift u gjetën të vdekur në një kasolle. Policia…

Nis protesta pa ndërprerje, montohen çadrat në shesh

Saturday, 18 February 2017 13:01
Pas fjalimit që mbajti kreu i opozitës, Luzlim Basha, një pjesë e protestuesve po largohen ndërsa pjesa tjetër është e…

Rama e merr me sportivitet, poston vidon live nga protesta e fjalimit të Bashës [FOTO]

Saturday, 18 February 2017 12:55
Ndërkohë që në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, para qindra protestuesve po fliste kryeopozitari Lulzim Basha, kryeministri i vendit, Edi Rama…

Protesta e opozitës/ Basha mban fjalimin: Në këtë shesh do merret një vendim i madh për Shqipërinë [FOTO]

Saturday, 18 February 2017 12:43
Kreu i PD-së, Lulzim Basha e ka marrë fjalën në protestë i pritur me brohorima dhe entuziazëm. Në fillim të…

Zhvillohet protesa e PD, Rama reagon [FOTO]

Saturday, 18 February 2017 12:19
Në protestën e 21 janarit, ka ardhur edhe reagimi i Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Rama është rikthyer pas në…

Nis protesta e PD, pas pak pritet që kreu i Partisë Demokatike të mbajë fjalimin e tij [FOTO]

Saturday, 18 February 2017 12:10
Kreu i PD-së Lulzim Basha, i shoqëruar nga ish-kryeministri Sali Berisha e mijëra protestues ndodhen  në sheshin përballë kryeministrisë. Protesta…

Protesta e opozitës/ Rama nuk është në zyrë, Tahiri e merr si një ditë të zakonshme [FOTO]

Saturday, 18 February 2017 11:44
Opozita me protestën e organizuar sot në sheshin para kryeministrisë, do të kërkojë  garantimin e zgjedhjeve të lira dhe të…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll