Trump bën sërish deklaratë shokuese për “heqjen qafe” të Hillary Clinton

Saturday, 17 September 2016 12:35
Kandidati republikan për zgjedhjet presidenciale në SHBA, Donald Trump, po përballet sërish me kritika pasi për herë të dytë ka…

Durrës, tentoi të fusë drogë në burg, arrestohet 43 vjeçarja

Saturday, 17 September 2016 12:20
Policia e Durrësit ka bërë të mundur arrestimin e një 43 vjeçareje, pasi kjo e fundit ka tentuar të fusë…

Vdekja e nënës dhe foshnjes së saj, 3 mjekë nën hetim nga Prokuroria

Saturday, 17 September 2016 12:14
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e së premtes në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë, ku 35 vjeçarja Aida…

ReportIN’: Ndotja e mjedisit, kazanët e mbeturinave në flakë në Tiranë [FOTO]

Saturday, 17 September 2016 10:25
Ndotja e mjedisit në kryeqytetin shqiptar është një nga problemet që po kërkon zgjidhje prej vitesh. Duhen patjetër të punohet…

Pentagoni: Vritet ministri i Informacionit të ISIS

Saturday, 17 September 2016 10:08
Ministri i Informacionit të ISIS, i cili ishte edhe një prej përgjegjësve të videove propagandistike të grupit islamik është vrarë…

Korçë, elektriçistin e zë korrenti, mbetet ne shtyllë

Saturday, 17 September 2016 10:00
Një elektriçis ka rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe ndodhet në gjëndje të rëndë shëndetësore. Ngjarja ka ndodhur në lagjen…

Caktohet data e zgjedhjeve, ja kush kandidon përballë Ilir Metës për kreun e LSI

Friday, 16 September 2016 19:55
Është caktuar gjatë mbledhjes së sotme të kryesisë së Lëvizjes Socialiste për Integrim, data për zgjedhjet vendore për kreun e…

Artan Hoxha “kërcënon” Prokurorinë: Mos gërmoni në celularët e mi, kam fakte që kompromentojnë kryeministrin e të tjerë [VIDEO]

Friday, 16 September 2016 18:47
Gazetari investigativ Artan Hoxha është thirrur mbrëmjen e kaluar në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, për të dëshmuar mbi burimet…

Kërkohej nga policia, arrestohet pasi doli live në emision

Friday, 16 September 2016 18:20
Një 41 vjeçar i shpallur në kërkim nga policia, është arrestuar disa orë pasi ka dalë nga emisioni, në të…

Këngëtari Albano Carrisi rikthehet në Tiranë. Veliaj i jep një dhuratë...

Friday, 16 September 2016 16:47
Një prej këngëtarëve më të dashur të shqiptarëve të epokës komuniste dhe jo vetëm, italiani tashmë dhe me shtetësi shqiptare,…

Fëmijët e Thethit gëzojnë në një shkollë të rikonstruktuar. Donator Vodafone Albania [VIDEO]

Friday, 16 September 2016 16:23
Amortizimi i shkollave është një problem që vijon në vendin tonë. Shkolla të ndyshme kanë nevojë për tu restauruar. Më…

Ministria e Shëndetësisë zbardh shkaqet e vdekjes së nënës dhe foshnjes në maternitet

Friday, 16 September 2016 15:16
Ministria e Shëndetësisë ka zbardhur gjithë ngjarjen e ndodhur natën e 15-16 shtatorit, ku një grua 35-vjeçare sëbashku me foshnjen…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll