Përplasja e pronarit të piceri “ERA”: Jam miku i Saimirit e të gjithë shefave të tu [VIDEO]

Monday, 27 June 2016 21:40
Pas publikimit të pamjeve nga kamerat e sigurisë ku pronari i picerive “ERA”, Altin Bamllari dhe djali i tij dukej…

Dëshmia tronditëse e edukatores te kopështi i Anjeza Shabanit: Fëmijët rriheshin se ishin kokëfortë [VIDEO]

Monday, 27 June 2016 21:37
Video e publikuar javën e kaluar, ku administratorja e kopshtit privat “Diren” ushtronte dhunë ndaj një të mituri 3-vjeçar, i…

Flet marinari egjiptian që mban peng shqiptarët, ja ultimatumi i tij [VIDEO]

Monday, 27 June 2016 20:22
Marinari egjiptian Adel Mohamed Salam, i cili ka marë peng anijen “Çelepia 2” prej 8 ditësh së bashku me dy…

Aksidenti në Kavajë, dalin nga burgu zyrtarët e ARRSH-së

Monday, 27 June 2016 19:31
Gjykata e Shkallës së Parë, para një muaji kishte dhënë masën e arrestit me burg për dy drejtorët e Autoritetit…

Reforma në drejtësi, Donald Lu: “Një thirrje për brezin e ri të Shqipërisë”

Monday, 27 June 2016 19:14
Duke qenë se palët nuk po arrijnë dot një kompromis për miratimin e reformës së drejtësisë, Ambasadori amerikan në Tiranë,…

Efekti “Brexit”, ulet çmimi i naftës

Monday, 27 June 2016 18:51
Dalja e Britanisë së Madhe nga Bashkimi Europian, ka qenë temë diskutimi ditët e fundit në gjithë Europën dhe jashtë…

Erdogan letër Vladimir Putinit, i kërkon ndjesë për rrëzimin e avionit

Monday, 27 June 2016 16:34
Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan i ka kërkuar falje Rusisë për vdekjen e pilotit rus. Piloti humbi jetën kur një…

Izraeli dhe Turqia, normalizim të marrëdhënieve pas incidentit të 2012

Monday, 27 June 2016 15:14
Izraeli dhe Turqia kanë arritur marrëveshje për të normalizuar marrëdhëniet, kanë konfirmuar sot zyrtarët e të dyja vendeve. Marrëdhënia mes…

Kërcënimi i egjiptianit, lekët ose do djeg anijen me dy marinarët

Monday, 27 June 2016 15:13
Pas 8 ditësh nga marrja peng e anijes “Çelepia 2” marinari egjiptian ka vënë ultimatumin. Ai ka kërkuar 70 mijë…

De Biasi: Itali – Spanjë, ky ekip është favorit

Monday, 27 June 2016 15:12
Gianni de Biasi, tranjeri i Kombëtares shqiptare, ka parashikuar ndeshjen mes Spanjës dhe Italisë, e cila luhet nga ora 18:00…

Përparim Spahiu ka një mesazh për Ilir Metën!

Monday, 27 June 2016 14:03
Deputeti i përjashtuar nga radhët e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka një mesazh të drejtpërdrejtë për kreun e kësaj force…

Ja çfarë nuk lënë pa ngrënë, që prej 17 vjetësh shqiptarët…

Monday, 27 June 2016 13:38
Para 17 vitesh produktet më të konsumuara nga shqiptarët ishin kofshat e pulës dhe biskotat vafer. E sot pula mban…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll