JONKA

Nuk e di kur ka qene saktesisht fillimi por di te them qe deshira per tu shprehur ka qene gjithmone prane meje.
Qe kur imitoja Gokun dhe cdo personazh tjeter te Italia Uno e deri tani qe u diplomova per Aktrim . Per ta bere kete kam provuar menyra nga me te ndryshmet.
Ne fillim u bera mistreci i vogel i estrades se Durresit. Pastaj adoleshent demek i inatosur tek sporti i mundjes por qe shume shpejt me hoqen qafe pasi sipas tyre isha peshe shume e rende.
Nga sporti shkova ne Street Dance ku pervec gocave dhe emrit fitova edhe ca fraktura falas.
Por ne fund u riktheva aty ku fillova, tek derrasat e skenes.
Pas tre viteve shkolle per teater kuptova qe mund te shprehesha edhe ne forma te tjera. Ndaj krahas teatrit, cdo mengjes, me nje kafe gjysme filxhani ne dore, do me keni ne IN Breakfast ne 105.7 IN Radio.
Dhe pasdite ne Geek Room duke luajtur Play Station.

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll