105.7 ON TV

A jane kenget me te luajtura ne radio te njejtat me ato ne televizion? Ne mendojme qe jo, prandaj cod…

3JAT

Doni të dini gjithcka nga aktualiteti, sociale dhe temat më “hot” të momentit? Këta 2 djem do të garantojnë që këto…

BALKAN TRIP

Nje udhetim ne ballkan permes hiteve me te mira te ketij gadishulli muzika e te cilit eshte sa e ndryshme…

BLENDER

Nese ke nje blender ne shtepi atehere ja di mire vlerat ushqyese. Ndersa ne, dime mire se cilat jane hitet…

CineFun

Çdo ditë 21:30 mos lini asnjë takim. Takimi është në IN tv me filmat më të mirë. CineFun - Filma…

CineLove

Çdo ditë 21:30 mos lini asnjë takim. Takimi është në IN tv me filmat më të mirë. CineLove - Filma…

CineMania

Mos lini asnjë takim. Takimi është në IN tv me filmat më të mirë. CineMania - Aksion, thriller, dramë, komedi…

COOL IN UK

Koha për caj? Jo, por është sigurisht koha për kënget më të mira në Britani. Kush janë këngët e reja…

DANCE

Ritmet me te mira dance, ato te cilat dinte te bejne te kercesh jane pjese e kesaj playliste 2 oreshe…

DREAM LAB

Nje playliste e cila ju shoqeron cdo nate drejt laboratorit te endrrave ne menyren me te kendshme. Nese ju del…

ELECTROPOP

Nje playliste e cila cdo jave sjell projektet me te bukura muzikore te rrymes electropop. Kenge jo vetem te vecanta…

FRESH

 Hitet me te reja mblidhen ne nje playliste te fresket dhe qe te shijon shume. 

FUN DAY

Me Fatmën, çdo ditë është FUNDAY.Çdo ditë ajo do t’ju bëjë shoqëri për 2 orë të plota, duke ofruar muzikën…

Futja Vrapit Babi

Pas një dekade në television aktori David Hoobs vendos të japë dorheqjen e kthehet në një baba shtëpiak. Arsyeja! Bashkëshortja…

GEEK ROOM

Geek Room është emisioni i vetëm i kushtuar teknologjisë në televizionet shqiptare. Gjithçka e lidhur me teknologjinë, lojrat, smartphone-et dhe…

HOT IN US

10 këngët më të mira në Amerikë, një klasifikim që dominon botën. Nëse Amerika i pëlqen, ne i pëlqejmë gjithashtu!

IN Documentaries

Dokumentarë nga më të suksesshmit e më të larmishmit do të jenë pjesë e pandarë e ekranit të IN Tv.…

Kripe dhe Piper

Alfio Kripa dhe Indrit Piperi që do të vijnë çdo ditë, nga e hëna në të premte në orën 18:00.…
Page 1 of 2
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll