Gossip Tv

Gossip Tv është një emision i cili transmetohet në IN Tv çdo të martë dhe të enjte në orën 20:00. Kelvi, Sara dhe Niko do t’ju gozhdojnë para ekranit me informacione, komente dhe intervistat më pikante të cilat serviren në një mënyrë tjetër.

Kelvi dhe Sara do të drejtojnë emisionin duke sjellë gjithnjë diçka ndryshe. “Interview”, intervistat pikantë të cilat po bëjnë namin nëpër rrjete sociale, do të vijnë në Gossip Tv nga Kelvi Kadilli. Nga ana tjetër Sara është bjondia simpatike e cila ka gjithnjë një koment në lidhje me eventet sociale, shoëbiz apo lifestyle, të cilat të kombinuara me komentet e Kelvit do të sjellin një scoop të madh. Sigurisht nuk do të mungojë dhe Niko Komani i cili do të vazhdojë luftën “Bad Niko VS Good Niko”, me opinionin e tij personal për veshjet e personazheve publikë. Gossip Tv është IN

 

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll