INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Instagrami po “çmendet” nga kjo sfidë e re! Vajza do e provonit të vendosnit lapsin te…?! [FOTO]

Instagrami po “çmendet” nga kjo sfidë e re! Vajza do e provonit të vendosnit lapsin te…?! [FOTO]

Publikuar më: 22:43 14-11-2017

E gjeni dot se cila është sfida e re që ka shkaktuar “stuhi” në Instagram? Kur ta lexoni, me siguri do e provoni, por dyshojmë të postoni një foto të tillë, ose ndoshta edhe po. Bëhet fjalë për sfidën e vendosjes së lapsit poshtë gjoksit dhe femrat po “fluturojnë” të provojnë fuqinë e gjoksit të tyre. Kjo sfidë konsiston në faktin se duhet ta mbani lapsin me gjoks dhe ta vendosni poshtë tij e më pas të postoni një selfie në rrjetet sociale. Gjoksi i madh është një shenjë treguese e feminitetit dhe femrat e shohin këtë sfidë si një mënyrë tëmirë për të provuar feminitetin e tyre.
Të gjithë femrat nëpër botë po e shijojnë sfidën e lapsit dhe intv.al ju sjell fotot më interesante të realizuara.

collagetrend.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012750625610352
    array(1) { ["section"]=> string(94) "instagrami-po-cmendet-nga-kjo-sfide-e-re-vajza-do-e-provonit-te-vendosnit-lapsin-te-foto-41960" }