INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja bëjnë kastile? Fansat ‘hakmerren’ ndaj Loredanës, i postojnë foton para ndërhyrjeve kirurgjike dhe mund të themi reperja nuk njihet [FOTO]

Ja bëjnë kastile? Fansat ‘hakmerren’ ndaj Loredanës, i postojnë foton para ndërhyrjeve kirurgjike dhe mund të themi reperja nuk njihet [FOTO]

Publikuar më: 10:22 11-05-2019

Mediat në Zvicër i kanë dhënë një vëmendje të veçantë reperes me origjinë shqiptare, Loredana Zefi, e cila po cilësohet si super ylli i momentit në muzikën gjermane.

Sipas këtyre medieve, rasti me çiftin zviceran i ka ndarë fansat e reperes, të cilët tashmë edhe po shkruajnë komente negative në videot e këngëve të saj në Yotube dhe po bëjnë postime të ndryshme nëpër rrjete sociale.

Madje ata kanë shkuar aq larg, sa edhe i kanë gjetur një fotografi të Loredanës, ku ajo shfaqet para se të bënte ndërhyrjet kirurgjike në fytyrën e saj.

Ajo duket aq ndryshe në këtë foto, saqë nuk njihet fare, sidomos në fotografinë me të cilën e kanë krahasuar ndryshimin.

Ndryshimet janë të dukshme: Flokët e saj tani bjond, atëherë kanë qenë të zinj, hunda më e gjerë, buzët më të holla dhe fytyra më e plotë.

A është e sigurtë që nëkëtë fotografi është Loredana, ende nuk dihet, megjithatë shenjat nga lindja dhe dhëmbët mund ta konfirmojnë këtë gjë.

loredanaa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068130493164062
    array(1) { ["section"]=> string(141) "ja-bejne-kastile-fansat-hakmerren-ndaj-loredanes-i-postojne-foton-para-nderhyrjeve-kirurgjike-dhe-mund-te-themi-reperja-nuk-njihet-foto-93516" }