INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja sa vjet lidhje ka Elvana me të dashurin, Ervin Mata! Zbulohet çfarë thanë prindërit e saj në Prokurori, takimi i fundit me Elvanën ... [FOTO]

Ja sa vjet lidhje ka Elvana me të dashurin, Ervin Mata! Zbulohet çfarë thanë prindërit e saj në Prokurori, takimi i fundit me Elvanën ... [FOTO]

Publikuar më: 18:10 03-11-2018

Prokuroria ka kërkuar masën e sigurisë “arrest me burg”, për Ervis Martinaj.

Midis dëshmive të marra për ngjarjen në ish-Bllok, janë edhe ato të prindërve të Elvana Gjatës.

Fatmir Gjata, i ati i Elvana Gjatës, ka deklaruar se kishte kohë që se kishte takuar të bijën.

‘Elvanën kam rreth 2 javë që e kam takuar, ajo shoqërohej shpesh me Mevjol Bilon, pasi bashkëshortja e ka nip, me Ervin Matën ka rreth 1 vit që bashkëjeton’.

Donika Gjata, nëna e këngëtares ka thënë së është takuar për herë të fundit më datë 03.10.2018.

“I është marrë deklarim që tregon rrethanat e hetimit shtetasit Fatmir Gjata, i cili është i ati i shtetases Elvana Gjata, ku ndër të tjera ka deklaruar se Elvanën ka rreth 2 javë që e ka takuar, ajo shoqërohej shpesh me Mevjol Bilon, pasi bashkëshortja e tij e kishte nip, dhe se me shtetasin Ervin Mata e bija e tij ka rreth 1 vit që bashkëjeton.

“I është marrë deklarim që tregon rrethanat e hetimit shtetases Donika Gjata, e cila ndër të tjera ka deklaruar së është takuar për herë të fundit me bijën e saj më datë 03.10.2018, ka njohje me Ervin Matën pasi ky i fundit ka rreth 1 vit që bashkëjeton me vajzën e saj, gjithashtu shtetasin Mevjol Bilo e ka nip të sajin”, thuhet në dosjet e Prokurorisë.

53a8667c39e857331ebf9139161e7f48_L.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080130100250244
    array(1) { ["section"]=> string(141) "ja-sa-vjet-lidhje-ka-elvana-me-te-dashurin-ervin-mata-zbulohet-cfare-thane-prinderit-e-saj-ne-prokurori-takimi-i-fundit-me-elvanen-foto-77533" }