INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja si janë veshur aktoret turke në Javën e Modës në Turqi [FOTO]

Ja si janë veshur aktoret turke në Javën e Modës në Turqi [FOTO]

Publikuar më: 20:55 13-09-2018

Këto ditë në Stamboll ka nisur eventi i madh i modës, i cili ka bërë bashkë personazhe të njohur të ekranit. Krahas modeleve, këngëtarëve dhe stilistëve, të pranishëm kanë qenë edhe aktoret turke.

Të veshura plot stil ato kanë tërhequr shumë vëmendje në eventin e madh. Stilistët e tyre personalë janë kujdesur që aktoret të duken bukur në çdo detaj dhe thuajse nuk dallojnë nga modelet që parakaluan në pasarelë.mercedes-ben-135300QQ.jpgmercedes-ben-135331SJ.jpgmercedes-ben-135237UK.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094969272613525
    array(1) { ["section"]=> string(68) "ja-si-jane-veshur-aktoret-turke-ne-javen-e-modes-ne-turqi-foto-71641" }