INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja si kanë evoluar videoklipet e Getoar Selimit nga viti 2002 deri në vitin 2018

Ja si kanë evoluar videoklipet e Getoar Selimit nga viti 2002 deri në vitin 2018

Publikuar më: 18:03 29-06-2018

Getoar Selimi është një ndër reperët më të suksseshëm dhe më të kërkuar në Shqipëri. Ai ka hyrë shumë herët në tregun muzikor dhe sigurisht që ka lënë gjurmë që atëherë dhe suksesin e tij ka mundur që ta mbajë gjithmonë lart. E kemi parë tek “Tingulli 3nt”, tek “Babastars”, por edhe si këngëtar solo duke sjellë hite. Ajo që mund të theksojmë është se ka arritur që të jetë një sukses i padiskutueshëm.

Reperi i njohur Getoar Selimi ka publikuar së fundmi bashkëpunimin më të ri me reperin Majk, këngën “Paris Milano”, e cila është pritur mire nga publiku.

Ndikuar nga kjo, “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasanin me makinën tonë të memories kemi udhëtuar disi në kohë dhe jemi marrë me evoluimin e videoklipeve të Getoar Selimit nga viti 2002 deri në vitin 2018.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015988349914551
    array(1) { ["section"]=> string(86) "ja-si-kane-evoluar-videoklipet-e-getoar-selimit-nga-viti-2002-deri-ne-vitin-2018-63236" }