INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja si u shndërruan yjet e Hollywood-it dhe botës së modës për Halloween [FOTO]

Ja si u shndërruan yjet e Hollywood-it dhe botës së modës për Halloween [FOTO]

Publikuar më: 13:13 01-11-2018

Mbrëmjen që shkoi ishte mbrëmja më e frikshme e vitit, në të cilën shumë nga personazhet e famshëm shfrytëzuan të gjitha maskimet e mundshme për të ndryshuar paraqitjen e tyre. Gara ishte kush të bëhej më i frikshëm, megjithatë jo të gjithë e realizuan qëllimin. Ka nga ata personazhe, kryesisht femrat, të cilat preferuan të nxirrnin në pah sensualitetin dhe fizikun e tyre më tepër, sesa të bëheshin vërtet të frikshme. Ja disa nga personazhet e Hollivudit dhe botës së modës që e festuan Halloween-in.

Motrat Kardashian dhe Jenner ishin ato që e kishim marrë më seriozisht se kurrë këtë festë. Ato u transformuan në ëngjëjt e “Victoria’s Secret” në Los Angeles. Por nuk ishte kjo e vetmja maskim i tyre për festën e mbrëmshme, pasi motrat shpalosën një sërë pamjesh të ndryshme.

kardashians.pngkardashian111.jpg

kardashian11.jpg

kardashian1.jpg

kardashian.jpg

 

Kim Kardashian u transformua si Pamela Anderson me korsenë joshëse, të cilën Pamela e kishte veshur në vitin 1999 në Video Music Awards.

kim.jpg

 

 

Kendall Jenner ishte shndërruar si personazhi femër i “Austin Powers”

Kendall.jpg

kendall_jenner.png

 

 

Kourtney Kardashian si Ariana Grande e cila ka shkruar “God is a woman”

kourtney.png

 

 

Kylie Jenner dhe Stormi njëherë u shndërruar si dy flutura, por edhe njëherë si moti me stuhi. Por Kylie nuk u mjaftua vetëm me këto dy shndërrime në këtë “Halloween”. Ajo ishte tranformuar edhe si një Barbie bjonde.

kylie.jpg

Kylieee11111.png

Kylieee111.png

kyliee.jpg

 


Beyonce këtë Halloween nuk ka zgjedhur të vijë frikshëm, por ajo zgjidhi të vijë e maskuar si një tjetër Diva. Në shenjë falenderimi për muzikën e mirë që Toni Braxton i dha botës, Beyonce është futur nën “lëkurën” e saj dhe vlen të theksojmë se ngjashmëria është e madhe.

Beyonce_ton.jpeg

Beyonce_1.jpeg

 

 


Heidi Klum, një nga supermodelet më të famshme në botë për Halloween u shfaq si Princesha Fiona ndërsa i dashuri i saj si Shrek.

Heidi.jpg

heidi_klum_dhe_ton1.jpg

 

 

Një nga çiftet që nuk njihej ishte Bella Hadid dhe The Weeknd. Supermodelja dhe këngëtari u veshën si Beetlejuice dhe Lydia në filmin klasik ‘Beetlejuice’ të vitit 1988.

bella_the_weeknd.jpg

bella_the_weeknd1.png

 

 

Ndërkohë që Gigi Hadid nuk sihte shqetësuar për të patur një look perfekt për këtë festë, por modelja thjesht kishte vizatuar një gjysëm kungull në fytyrë që është edhe simboli i Halloween-it.

gigi.png

gigi_hadid.png

 

 

Chrissy Teigen dhe John Legend u shndërruan si anëtarët e familjes mbretërore britanike, të veshur si Mbretëresha Elizabeta dhe Princi Charles.

Chrissy_teigen.jpg

 


Supermodelja Winnie Harlow shkëlqeu dhe ishte shumë sensual nën lëkurën e RuPaul Charles.

winnnie.png

winnieee.jpg

 

 

Anne Hathaway, aktorja dhe ikona e stili ishte shndërruar si mumje.

anne.png

 


Jessica Alba dhe vajza e saj e madhe ishin shndërruar si ‘Unicorn’ dhe dukeshin kaq bukur.

jessica_alba.jpg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027079582214355
    array(1) { ["section"]=> string(82) "ja-si-u-shnderruan-yjet-e-hollywood-it-dhe-botes-se-modes-per-halloween-foto-77283" }