INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Jay Z publikon sot ‘Family Feud’ [VIDEO]

Jay Z publikon sot ‘Family Feud’ [VIDEO]

Publikuar më: 10:34 29-12-2017

Reperi amerikan do të sjellë sot klipin e tij më të ri  me titull ‘Family Feud’.

Pjesë e klipit do të jenë edhe Beyonce dhe vajza e tyre Ivy Blue. Klipi pritet të dalë sot në Tidal, ndërkohë reperi ka postuar sot një video disasekondëshe ku tregohen pjesë nga xhirimet. 

#JAYZ’s “Family Feud” x 12/29 x #TIDAL: TIDAL.com

A post shared by TIDAL (@tidal) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027461051940918
    array(1) { ["section"]=> string(41) "jay-z-publikon-sot-family-feud-foto-46197" }